شهرک نشینان صهیونیست بیش از 500اصله درخت فلسطینی ها را قطع کردند ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/06/29 سیاسی.فلسطین.قطع درخت تهران - شهرک نشینان صهیونیست با قطع بیش از 500 اصله درخت زیتون، انجیر و بادام فلسطینیان در روستای دیراستیا واقع در استان سلفیت در شمال کرانه باختری، این درختان را از بین بردند.
به گزارش گروه اخبار صوتی و تصویری ایرنا به نقل از خبرگزاری اردن پترا ، نظمی سلمان شهردار دیراستا روز دوشنبه در این خصوص گفت: شماری از شهرک نشینان ساکن شهرک صهیونیستی رفافا با استفاده از اره برقی، این درختان را در منطقه وادی ابودراس و در نزدیکی روستای قراوه بنی حسان قطع کرده و از بین بردند.
این درختان متعلق به یک فلسطینی به نام داود یوسف حرب از روستای دیراستا بود و حرب ریان ساکن روستای قراره بنی حسان باغبان آن بود.
حرب ریان نیز در این خصوص گفت: 500 اصله درخت زیتون و انجیر و بادام به وسیله اره برقی به طور کامل از بین رفته و همچنین حدود 33 دونم (سی سه هزار متر مربع ) از زمین های کشاورزی نیز توسط صهیونیست ها در این مکان نابود شده است.
وی شهرک نشینان صهیونیست ساکن شهرک رفافا را که تنها یک کیلومتر با این مکان فاصله دارند را با توجه به آثار باقی مانده از جمله رد لاستیک خودروهای جیپ، عامل این کار معرفی کرد.
صهیونیست ها برای بیرون راندن فلسطینیان از زمین هایشان از حربه های مختلفی استفاده می کنند و نابود کردن املاک و از بین بردن زمین های کشاورزی یکی از روش های معمول آنها است.
صویر ** 2041 **1080** 3404 شماره 006 ساعت 00:55 تمام

سرخط اخبار جهان