تكريم ايثارگران از رمزهاي اصلي ماندگاري انقلاب است

تهران - ايرنا - رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران گفت: يكي از رمزهاي اصلي ماندگاري انقلاب تكريم و احترام به ايثارگران و خانواده هاي آنان است.

به گزارش ايرنا از بنياد شهيد، حجت الاسلام والمسلمين سيد محمدعلي شهيدي در ديدار با كاركنان ستادي مركز ارتباطات و مراجعات بنياد شهيد و امور ايثارگران (هاتف) افزود: اين مركز به عنوان يكي از راه هاي مهم ارتباطي با ايثارگران نقش بسيار مهم و اساسي در احترام و تكريم ايثارگران دارد.
معاون رئيس جمهوري با بيان اينكه هاتف، پل ارتباطي بنياد با جامعه ايثارگران است، ادامه داد: فلسفه تشكيل هاتف افزايش ارتباط با ايثارگران با كمترين تماس حضوري در سازمان در راستاي تكريم ايثارگران و تسهيل دريافت خدمات توسط آنان است.
شهيدي خاطرنشان كرد: به همين منظور بايد زيرساخت‌هاي لازم براي نهادينه كردن فرهنگ عدم مراجعه حضوري به سازمان در بنياد شهيد و امور ايثارگران ايجاد شود.
معاون رئيس جمهوري تاكيد كرد: فعاليت هاتف بايد به شكلي باشد كه در صورت مراجعه حضوري ايثارگران، بهترين برخورد با آنان صورت بگيرد و در صورت تماس سيستمي نيز مطلوب ترين پاسخ را در كوتاه ترين زمان دريافت كنند.
شهيدي همچنين بر لزوم انجام نظارت بر عملكرد هاتف از سوي اين مجموعه تاكيد كرد و از تلاش هاي كاركنان اين مجموعه تقدير و تشكر به عمل آورد.
در اين جلسه گزارش عملكرد مركز ارتباطات و مراجعات بنياد شهيد و امور ايثارگران (هاتف) ارائه شد.
براساس آمار بنياد شهيد، تعداد جانبازان كشور 546 هزار و 108 تن است كه از اين تعداد 320 هزار و 528 تن، جانباز زير 25 درصد(شامل 59 درصد از جانبازان) هستند و 225 هزار و 580 تن (شامل 41 درصد جانبازان) بيش از 25 درصد جانبازي دارند.
اجتمام**7268**1776

سرخط اخبار جامعه