محمود سعادت فومني قائم‌مقام رئيس بنياد ملي نخبگان شد

تهران- ايرنا- طي حكمي از معاون علمي وفناوري رياست جمهوري ورئيس بنياد ملي نخبگان، ' محمود سعادت فومني' به ‌عنوان قائم‌مقام رئيس بنياد ملي نخبگان منصوب شد.

به گزارش روزشنبه گروه علمي ايرنا ازروابط عمومي بنياد ملي نخبگان، در اين حكم آمده است : نظر به‌ ضرورت رسيدگي و نظارت مستمر و مستقيم بر امور نخبگان و استعدادهاي برتر، حسن اجراي فعاليت‌هاي بنياد ملي نخبگان در چارچوب اسا‌سنامه و مصوبات هيات امنا و در پرتو ارزش‌هاي متعالي اسلام و رعايت اصول قانون مداري، اعتدال‌گرايي و منشوراخلاقي دولت تدبير واميد، جنابعالي را كه از مراتب تعهد و تخصص در امور مربوط به جذب و پرورش نخبگان برخورداريد، به‌عنوان قائم‌مقام رئيس بنياد ملي نخبگان منصوب مي ‌نمايم.
انتظار است با برنامه‌ريزي قوي و پويا، زمينه را جهت افزايش كارايي، اثربخشي، هماهنگ‌سازي و توسعه ظرفيت‌هاي امور بنياد در تحقق اهداف سند راهبردي كشور در امور نخبگان فراهم آوريد.
بديهي است در رسيدن به اين مهم همه معاونان، مشاوران و همكاران بنياد همكاري لازم را با جنابعالي مبذول خواهند داشت،توفيق روز افزون جنابعالي را در تحقق اهداف دولت تدبير و اميد از خداوند متعال خواستارم.
در راستاي اين انتصاب سورنا ستاري همچنين از زحمات ' سعيد سهراب پور' قائم‌مقام پيشين بنياد ملي نخبگان و خدمات ارزنده وي در دوران تصدي و مسئوليت تشكر كرده و طي حكمي، ايشان را به سمت مشاور عالي معاون علمي وفناوري رئيس جمهور منصوب كرد.
علمي ** 9340
دريافت كننده : منير ابراهيمي زاده*انتشار:زهره محتشمي پور

سرخط اخبار علم و آموزش