۳ اردیبهشت ۱۳۹۷،‏ ۲۳:۱۳
کد خبر: 82895308
۰ نفر
تك دست بازیكنان قائمشهری حاشیه پررنگ بازی نساجی و فجر سپاسی

ساری - ایرنا - حضور نیافتن سرمربی نساجی در كنفرانس خبری پایان بازی ، رقص تك دست قائمشهری ها پس از برد هفته سی و سوم و نظارت رئیس كمیته داوران فدراسیون بر بازی ، از حواشی پررنگ دیدار نساجی با فجری سپاسی در قائمشهر بود.

- دیدار نساجی قائمشهر و فجر سپاسی شیراز از هفته سی و سوم لیگ دسته یك با 8 دقیقه تاخیر در ساعت 17 و 8 دقیقه عصر دوشنبه در ورزشگاه قائمشهر برگزار شد.
- جواد نكونام سرمربی نساجی به دلیل آنچه كه كسالت جسمی از سوی سرپرست تیم اعلام شده ، در كنفرانس خبری برای پاسخگویی به سئوالات خبرنگاران پس از پایان دیدار شركت نكرد.
- بازیكنان نساجی قائمشهر كه امیدشان برای صعود به لیگ برتر منوط به بردشان برابر فجر سپاسی شیراز یكی از مدعیان لیگ یك بود، پس از برد 2 بر صفر با رقص تك دست ، شادمانی كردند .
- این دیدار را حدود 10 هزار تماشاگر از سراسر مازندران با حضور در استادیوم تماشا كردند و حدود 2 هزار نفر نیز به دلیل پر شدن ورزشگاه جواز ورود پیدا نكردند.
- دهها هودار قائمشهری نساجی هم دیدار تیم محبوبشان را از روی بام و تراس ساختمان های اطراف استادیوم به نظاره نشستند.
- دیدار نساجی و فجر سپاسی از طریق شبكه ورزش به طور مستقیم برای نخستین بار در رقابت های لیگ یك فصل جاری پخش شد.
- شلوغی سطح شهر قائمشهر پس از دیدار نساجی و فجر سپاسی شیراز باعث ترافیك شدید شد به طوری كه راهنمایی و رانندگی مجبور به یكطرفه كردن خیابان اصلی شهر برای تسهیل در خروج خودروها شد.
- فریدون اصفهانیان رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران به دلیل حساسیت بالای این دیدار به عنوان یكی از دو ناظر داوری این دیدار در جایگاه ویژه مهمانان و شخصیت ها حضور یافت.
- در این دیدار پنج بازیكن دو تیم از سید مهدی سید علی كه داوری را بر عهده داشت ، كارت زرد دریافت كردند كه سهم قائمشهری ها از این كارت های زرد سه فجر سپاسی 2 كارت بود.
- دستكم 15 خبرنگار و عكاس مازنی این دیدار را پوشش خبری و تصویری دارند و از حضور نیافتن جواد نكونام سرمربی نساجی قائمشهر دلخور شدند.
- گل های نساجی قائمشهر محمد عباسزاده آقا گل این تیم در دقیقه هفتم و سعید خردمند در دقیقه 95 و وقت اضافه به ثمر رساندند تا فجر سپاسی امیدی به صعود لیگ برتر نداشته باشد و بار دیگر این رقابت ها را تجربه كند.
- اعتراض چندین باره یكی از مربیان فجر سپاسی به قضاوت داور وسط ، باعث شده تا سید مهدی سید علی داور این مسابقات این مربی را از نیمكت اخراج كند.
- جواد نكونام كه با آمدنش تیم نساجی قائمشهر متحول شد و تا هفته پایانی جز مدعیان صعود بع لیگ برتر باقی ماند ، چندین بار نسبت به قضاوت داور وسط به ناظر داوری اعتراض كرد كه هر بار ناظر ، كاپیتان اسبق تیم ملی را به آرامش دعوت می كرد.
- تاثیر نتیجه دیدار خونه به خونه بابل در برابر اكسین البرز در این هفته برای قائمشهری ها باعث شده بود تا مدیران نساجی از طریق پیام رسان ها و شبكه اجتماعی پیگیر نتایج آن بازی باشند.
- در صورت برد خونه به خونه بابل در برابر اكسین البرز در كرج ، نساجی ها با وجود برد هیچ امیدی به لیگ برتری شدن نداشتند و تساوی تیم بابلی ها در خارج از خانه ، باعث شده تا رونمایی از چهره تیم مازنی صعود كننده به لیگ برتر به هفته پایانی لیگ یك كشانده شود.
- 2 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 در حاشیه زمین بازی استادیوم شهید وطنی قائمشهر پارك شده بود تا در صورت بروز حوادث ناگوار برای بازیكنان آنها را به بیمارستان برساند.
- ماموران انتظامی و نظامی با حضور فیزیكی در داخل و خارج ورزشگاه به برقراری نظم كمك كردند و بازی نیز بدون هیچ مشكل امنیتی خاتمه یافت.
- فرماندار و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قائمشهر و مدیركل ورزش و جوانان مازندران از مدیران استانی بودند كه به عنوان تماشاگر ویژه در استادیوم حضور داشتند.
- مدیرعامل فجر سپاسی شیراز كه تیمش با این شكست امید صعود به لیگ برتر را از دست داد ؛ در پایان با قدردانی از میزبانی قائمشهری ها ابراز امیدواری كرد تا نساجی قائمشهر قدیمی ترین تیم مازنی ها به لیگ برتر صعود كند.
- پیروزی نساجی قائمشهر در برابر فجر سپاسی شیراز باعث شد تا یكی از دو سهمیه لیگ برتری در فصل جاری به نام مازنی ها برسد و این استان 14 سال پس از حذف شموشك نوشهر تنها نماینده این خطه شمال كشور در بالاترین رده فوتبالی ایران؛ بار دیگر در این رده فوتبالی كشور تیمداری كنند.
6982/1654