مراجع تقلید با تولیت آستان قدس رضوی در مشهد دیدار کردند

مشهد- ایرنا- چهار نفر از مراجع تقلید و همچنین شماری از علمای برجسته روز شنبه در حرم منور امام رضا(ع) در مشهد با تولیت آستان قدس رضوی بطور جداگانه دیدار و گفت‌ و گو کردند.

 حضرات آیات عظام عبدالله جوادی آملی، ناصر مکارم شیرازی، جعفر سبحانی و سید موسی شبیری زنجانی در این چارچوب با حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی دیدار و گفت و گو داشتند.

تولیت آستان قدس رضوی امروز همچنین با برخی از علمای برجسته کشور شامل آیت‌ الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌ های علمیه کشور،  حجت‌ الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی‌ فرد نماینده ولی‌ فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز دیدار و گفت و گو کرد.

مراجع تقلید و علمای برجسته بطور معمول طی ماههای ذی القعده و ذی الحجه ضمن تشرف به حرم مطهر حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) بعضا امامت نماز جماعت در حرم مطهر و همچنین برگزاری جلسات دروس حوزوی را در مشهد بر عهده می گیرند.

معرفی سرپرست جدید معاونت اماکن متبرکه و  امور زائران آستان قدس رضوی 

طی حکمی از سوی مصطفی خاکسار قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی امروز ۲۶ مرداد ماه "مصطفی فیضی" به عنوان سرپرست معاونت اماکن متبرکه و امور زائران این آستان منصوب شد.  

بر اساس این حکم "سیدخلیل منبتی معاون پیشین اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی که از سال ۱۳۹۴ عهده دار این مسئولیت بود،  بنا به درخواست خود سنگری دیگر را برای خدمت برگزید. "

مصطفی فیضی پیش از این مدیریت نظارت، بازرسی و رسیدگی به شکایات را در آستان قدس رضوی برعهده داشت.  

۷۴۸۹/۱۸۵۸

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha