توزیع گوشت اهدایی آستان قدس رضوی بین نیازمندان آذربایجان‌شرقی

تبریز- ایرنا- کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز با همکاری آستان قدس رضوی ۷۰ راس گوسفند اهدایی از طرف آستان مقدس رضوی را ذبح و در بین نیازمندان توزیع کرد.

مدیر عامل کشتارگاه صنعتی تبریز روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: آستان قدس رضوی در طرح احسان و توزیع گوشت بین خانواده های نیازمند مناطق محروم آذربایجان شرقی ۷۰ راس گوسفند در اختیار این واحد قرار داد تا با ذبح شرعی و بهداشتی آنها سفره خانواده نیازمندان از احسان رضوی رنگین شود.

میرکریم قدرتی افزود: در این طرح تامین دام به عهده آستان قدس رضوی بوده و کشتار و نظارت بر بهداشت، کیفیت و بسته بندی و توزیع گوشت توسط واحدهای مختلف سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز انجام شد.

وی همچنین با اشاره به خدمات رسانی این واحد به زایران در ایام اربعین حسینی اظهار کرد: چندین دستگاه خودروی یخچال دار کشتارگاه صنعتی تبریز با استقرار در مرز مهران و داخل خاک عراق نسبت به توزیع آب خنک در بین زوار اقدام شد.

مدیرعامل کشتارگاه صنعتی تبریز ادامه داد: این خدمت رسانی به مدت ۲ روز در مرز مهران انجام و بیش از ۲۰۰ هزار بطری آب معدنی بین زوار به صورت ۲۴ ساعته توزیع شد.

به گزارش ایرنا، آستان قدس رضوی از محل وجوه نقدی اهدا شده توسط زائران و مجاوران بارگاه مطهر حضرت رضا (ع) در قالب عقیقه و قربانی و تأکید تولیت آستان قدس رضوی بسته‌های حمایتی – غذایی و گوشت‌های عقیقه در بین محرومان تمامی استان‌های کشور توزیع می کند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha