صادقی: مدیران سایپا از من حمایت می‌کنند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا، گفت: پس از شکست سایپا مقابل پیکان با مدیران باشگاه جلسه داشتم و آنها حمایت‌های لازم را از من داشتند.

«ابراهیم صادقی» امروز (شنبه) در نشست خبری پیش از بازی مقابل شاهین شهرداری بوشهر، اظهار داشت: تیم جوانی داریم که به دنبال پیشرفت است و در مسابقاتی که تا اینجای مسابقات لیگ برتر به نمایش گذاشته‌ایم پیشرفت در عملکرد بازیکنان محسوس بوده است.

وی افزود: اینکه سایپا در ۶ بازی موفق به گلزنی نشد، فقط ضعف مهاجمان نیست و به عملکرد کل تیم بر می‌گردد و همه باید تلاش کنیم تا این مشکل را برطرف کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد: برای بازی با شاهین شهرداری بوشهر تمرینات خوبی برگزار کرده‌ایم و با برنامه‌ریزی دقیق پا به زمین مسابقه خواهیم گذاشت، چراکه تفکرات «میشو کریستوویچ» سرمربی حریف را به خوبی می‌شناسم.

صادقی در پاسخ به این پرسش که شایعاتی مبنی بر برکناری‌اش از سمت سرمربیگری سایپا شنیده می‌شود و آیا این احتمال وجود دارد؟ گفت: این موضوع درست نیست. مدیران باشگاه سایپا، حامی من هستند.

وی تاکید کرد: ورزشگاه ما برای برگزاری مسابقات لیگ برتر «دستگردی» است و اگر دو بازی در جایی به جز دستگردی بازی کردیم به خاطر این بود که در تهران نمی‌توانیم از استقلال و پرسپولیس میزبانی کنیم و دربازی با پیکان نیز به خاطر تیم جوانان ایران در شهر قدس به میدان رفتیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در پایان گفت: در بازی فردا به دنبال پیروزی و سه امتیاز کامل مسابقه هستیم و برای رسیدن به این خواسته، تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.

تیم‌ سایپا، فردا (یکشنبه) از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران از شاهین بوشهر میزبانی می‌کند.

هم اکنون، سایپا ۹ و شاهین ۲ امتیاز اندوخته دارند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha