رویداد استارتاپی «سرمایه شناختی و طراحی بازی» برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- «سرمایه شناختی و طراحی بازی» به عنوان چالش و رویداد استارتاپی درحوزه علوم شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی معاونت علمی و فناوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شناسا و شتابدهنده حوزه علوم شناختی برگزار می‌شود.

به گزارش معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری،  توسعه ارتباط بین رشته‌ای و معرفی بازی‌های شناختی به عنوان یکی از زمینه‌های کار آفرینی و سرمایه‌گذاری هدفی است که برگزارکنندگان این چالش دنبال می‌کنند.

 ارتقای سطح بازی‌ها از جنبه‌های صرفا تفریحی به پرورش شناختی و حمایت از تیم‌های خلاق و نوآور از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.

چالش پیش رو حول محورهای طراحی بازی‌های دیجیتال و طراحی بازی‌های فیزیکی و قلم کاغذی برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند با شرکت در این پیش رویداد که برای عموم آزاد و رایگان است، از آخرین یافته‌های علمی در حوزه‌ بازی‌های شناختی و اساتید علوم شناختی و کسب و کار بهره‌مند شوند.

«پیش رویداد استارتاپی سرمایه شناختی و طراحی بازی» همزمان با هشتمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی ۲۷ آذر ماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی ایران، سالن همایش‌های رازی برگزار می‌شود.

شتاب دهنده شناختی COGNOTECH که به عنوان یکی از حامیان برگزاری این رویداد است، جامعه‌ای قدرتـمند متـشکل از متخصصان علــوم شنــاختی، علــوم اعصاب و پزشکی، علوم مهندسی و کارآفرینان است و تلاش می‌کند تا جامعه‌ی قدرتمندی از استارتاپ‌های علوم شناختی، نوآوران، محققان و کارآفرینان ایجاد کند؛ زیست بومی که می‌تواند به مسائل روز با نگاه علوم شناختی پاسخ دهد و برای آن‌ها محصولی نوآورانه ارائه کند.

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha