مربی جوانان ووشو: چهره‌های آینده‌داری در مسابقات کشوری حضور داشتند

تهران- ایرنا- مربی تیم ووشوی جوانان ایران، گفت: چهره‌های آینده‌داری در مسابقات کشوری رده‌های سنی حضور داشتند که طی سال‌های آینده به نفرات شاخصی تبدیل خواهند شد.

«کیوان شیرآقایی» روز یکشنبه در گفت‌ و گو با ایرنا در خصوص مسابقات ووشوی قهرمانی رده‌های سنی کشور که به میزبانی سنندج درحال برگزاری است، اظهار داشت: طبق هر سال مسابقات قهرمانی کشور برگزار شد و اینکه تمامی استان‌ها در آن حضور داشتند و مدال‌ها پخش شد، نشان می‌دهد که ووشو در سراسر کشور به جایگاه خوبی رسیده است.

وی افزود: مسابقات ساندا (مبارزه) در 2 رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد که سطح فنی نسبتا خوبی داشت و چهره‌های آینده‌داری را شناسایی کردیم. البته این نفرات در اردوهای تیم ملی آبدیده می‌شوند و تا بتوانند در رویدادهای بین‌المللی برای ووشوی ایران نتایج خوبی کسب کنند.

این مربی اظهار داشت: کار کردن در تیم‌های پایه سختی خاص خودش را دارد، اما از اینکه بتوانیم نفراتی را به ووشوی ایران بدهیم که سال‌ها در رده‌های مختلف به قهرمان‌پروری بپردازند برای ما موجب انگیزه می‌شود.

مربی تیم جوانان ایران گفت: نفرات برتر اوزان مختلف مسابقات جوانان کشور، جواز حضور در مرحله نخست اردوی تیم ملی را که تیرماه سال آینده آغاز می‌شود، کسب کردند.

وی افزود: سال آینده مسابقات قهرمانی جوانان جهان در مراکش را پیش رو داریم که تمام تلاش ما تکرار قهرمانی جهان است که پیش از این در برزیل به ارمغان آوردیم.

شیرآقایی ادامه داد: ووشوی ایران مسیر خود را پیدا کرده است. هرچند چین و کشورهای آسیایی شرقی در تلاش برای متوقف کردن ما هستند، اما با تلاش و برنامه‌ریزی به آنچه هدفمان است دست پیدا می‌کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha