زنجانی‌های دارنده فیش‌های حج برای ثبت نام در کاروان‌ها اقدام کنند

زنجان - ایرنا - مدیرکل حج و زیارت استان زنجان اعلام کرد: زنجانی‌هایی که تاریخ فیش‌های حج تمتع آنها تا ۳۱ تیرماه سال ۸۶ ثبت شده است، برای ثبت نام و تکمیل ظرفیت کاروان‌ها اقدام کنند.

ابراهیم احدی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:  همه متقاضیان تشرف به حج تمتع  که تا ۳۱ تیرماه سال ۸۶ در  بانک ملی ثبت نام کرده اند و کد رهگیری دارند از سوی سازمان مرکزی حج و زیارت  پیامک دریافت کرده اند برای ثبت نام در کاروانها از آنان دعوت شده است.
 وی اظهارداشت: باتوجه به وجود ظرفیت خالی در برخی از کاروان های حج تمتع سال‌جاری متقاضیان می توانند  از ساعت  ۱۰صبح با کلیک روی آدرس  https://reserve.haj.ir  نسبت به رزرو و انتخاب کاروان مد نظر خود اقدام کنند.
مدیر کل حج و زیارت استان زنجان گفت: دارندگان قبض ودیعه گذاری بانک ملی تا تاریخ ۳۱ مرداد سال ۸۶ نیز برای تکمیل کاروان‌ها می توانند از ساعت ۱۰ صبح  امروز/ ۱۵ اردیبهشت/ در آدرس سایت بیان شده  ثبت نام کنند.
احدی تاکید کرد: ودیعه گذاران در صورتی که تاکنون در فراخوان عمومی تکمیل و بروز رسانی اطلاعات مشارکت نکرده اند باید ابتدا با مراجعه به سامانه بیان شده نسبت به تکمیل و به روزرسانی اطلاعات خود اقدام کنند و پس از دریافت کد رهگیری مراحل رزرو و ثبت نام را انجام دهند.
وی ادامه داد: ثبت نام متقاضیان از محل اولویت های ذخیره پس از تکمیل ظرفیت خالی کاروان ها در هر شهرستان، پایان می یابد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha