مدافع تیم ملی فوتبال جوانان ایران:‌باید یکی از تیم‌های برتر آسیا باشیم

تهران - ایرنا- مدافع چپ پای تیم ملی فوتبال جوانان ایران معتقد است این تیم با وجود تمام مشکلات ناشی از شرایط کرونا با قدرت به مسیر خودش ادامه می دهد و باید یکی از برترین تیم‌های آسیا شود.

احمدرضا جلالی در خصوص اردوی تیم ملی جوانان گفت:با وجود بیماری کرونا خوشبختانه شرایط بسیار خوبی در اردو داریم و بچه ها با تلاش و انگیزه زیادی کار می کنند.

این بازیکن فولاد خوزستان ادامه داد:‌ تلاش ما در جهت ثابت کردن خودمان به کادر فنی تیم جوانان است و این که برنامه‌های مورد نظر مظلومی را به خوبی اجرا کنیم.

جلالی اضافه کرد:شرایط اردو با توجه به شیوع بیماری کرونا طبیعتا متفاوت است و سختی های خاص خودش را دارد اما بچه ها روی هدف بزرگی متمرکز شده‌اند و  آن صعود به جام جهانی است.

این بازیکن جوان ادامه داد: ‌در مرحله مقدماتی نمایش خوبی داشتیم و با شایستگی صعود کردیم و حالا  می خواهیم در مرحله نهایی هم یکی از تیم های برتر جام در رده جوانان آسیا باشیم تا به جام جهانی صعود کنیم.

این مدافع تیم ملی فوتبال جوانان گفت:‌روحیه و اعتماد بنفس بازیکنان  بسیار خوب است زیرا به خود باوری رضایت بخشی دست یافته‌اند و پیش‌تر  هم مقابل دو تیم ازبکستان و اندونزی بازی کرده ایم که این بازی‌ها در وضعیت کنونی اثر بخش بوده است.

جلای گفت:‌اگر خودمان باشیم و مثل همان دو مسابقه ظاهر شویم به طور قطع توانایی شکست حریفانمان را داریم و امیدوارم با همیت و تلاش اعضا تیم بتوانیم خواسته‌های کادر فنی را در زمین اجرا کنیم و با وجود مشکلاتی که کرونا برای همه ایجاد کرده با قدرت به کارمان ادامه دهیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha