مهاجم تیم جوانان ایران: زمان کمی برای آماده‌سازی داریم

تهران- ایرنا- مهاجم تیم جوانان ایران و باشگاه پرسپولیس، گفت: زمان کمی برای آماده‌سازی داریم اما تلاش بالای کادرفنی و بازیکنان کمک می‌کند که در کوتاه‌ترین زمان به شرایط مناسب برسیم.

«آریا برزگر» روز دوشنبه در خصوص آخرین شرایط تیم جوانان ایران، بیان داشت: خوشبختانه وضعیت بسیار خوبی در اردو داریم. این دومین اردوی تیم جوانان است و البته در شرایط کرونا سختی‌های خاص خودش را نیز دارد. بعضی از بچه‌ها قبل از اردو در تمرینات باشگاهی حضور نداشتند و از نظر شرایط بدنی عقب بودند اما «پرویز مظلومی» تلاش زیادی کرد تا بازیکنان را به وضعیت مطلوب برساند.

وی افزود: می‌دانیم زمان کوتاهی داریم اما تلاش زیاد کادرفنی و بازیکنان کمک می‌کند که در کوتاه‌ترین زمان به شرایط مناسب برسیم. تمرینات بسیار سخت و فشرده دنبال می‌شود اما بچه‌ها می‌دانند صعود به جام‌جهانی اهمیت زیادی دارد و با انگیزه زیادی برای رقم زدن این اتفاق تلاش می‌کنند. تعدادی از بازیکنان تجربه بین‌المللی خوبی دارند و در بازی‌های تدارکاتی مانند مسابقات کافا و بازی‌های مقدماتی قهرمانی آسیا حضور داشتند.

مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: سرمربی تیم نیز تجربه زیادی دارد و کاملا به کار کردن با جوانان آشناست و همچنین سابقه هدایت تیم‌های بزرگی را داشته و همه این مسایل به ما می‌تواند کمک کند. یک تورنمنت دوستانه نیز در پیش داریم که اتفاق بسیار خوبی است و به طور قطع انجام بازی‌های تدارکاتی می‌تواند موجب موفقیت تیم در فرصت باقیمانده شود. امیدوارم در نهایت با حمایت فدراسیون فوتبال این تیم در مرحله نهایی مسابقات هم موفق ظاهر شود و با صعود به جام جهانی یک موفقیت بزرگ را رقم بزند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha