۱۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۰
کد خبرنگار: 1245
کد خبر: 84022044
۰ نفر

برچسب‌ها

قدردانی سفیر فلسطین از مواضع سید عمار حکیم

بغداد - ایرنا - «احمد العقل» سفیر فلسطین در بغداد، از مواضع «سید عمار حکیم» رهبر «جریان حکمت ملی» عراق و «ائتلاف عراقیون» در پارلمان این کشور، در قبال مساله فلسطین و حقوق این ملت قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، سفیر فلسطین روز دوشنبه در مصاحبه با شبکه «الفرات نیوز» گفت که تاریخ عراق جدید شاهد موضع‌گیری‌های درخشان مرجعیت دینی در قبال تشکیل رژیم صهیونیستی بوده و مواضع سید عمار حکیم نیز در ادامه و تکمیل مواضع شرافتمندانه خاندان حکیم در این باره است.
وی افزود: مواضع عمار حکیم و مراجع دینی عراق نشان می‌دهد که مساله فلسطین در کشور دوست و برادر عراق، در دست افرادی امین و شایسته اعتماد قرار دارد.
عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی در پارلمان عراق چهارشنبه گذشته در توییتی به ادعای افتتاح سفارت مجازی رژیم صهیونیستی در این کشور بشدت واکنش نشان داد.
حکیم در این توییت نوشت که ادعای افتتاح سفارت مجازی رژیم صهیونیستی در عراق اقدامی تحریک‌آمیز از سوی اشغالگران فلسطین است.
وی ادامه داد که اقدامات تحریک‌آمیز رسانه‌ای صهیونیستها در اعلام افتتاح سفارت مجازی در عراق را محکوم می‌کنیم.
رهبر جریان حکمت ملی عراق تأکید کرد که موضع ثابت و اصولی مردم و دولت کشور ما، حمایت از مساله «بیت‌المقدس» و احیای کامل و عادلانه حقوق برادران فلسطینی است.
وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی دو هفته پیش از افتتاح سفارت مجازی این رژیم در عراق خبر داد.
سخنگوی عرب این وزارتخانه در گفت و گو با شبکه تلویزیونی «روداو» مدعی شد که توافق صلح بین امارات و اسرائیل نقطه عطفی در منطقه خاورمیانه است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha