آموزش در دوران کرونا باید با کیفیت بالا باشد

تهران-ایرنا- رییس دانشگاه فرهنگیان گفت: در دوران کرونا نباید کیفیت آموزش را پایین بیاوریم، باید از آموزش‌های تلفیقی در زمان محدود و با کیفیت بالا استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، حسین خنیفر روز شنبه در مراسم آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: ما به کرونا ثابت کردیم آموزش تعطیل بردار نیست و بدون مرگ است. معلمان جدید باید خود را برای آموزش های تلفیقی آماده کنند.
وی در این مراسم که در پردیس نسیبه خواهران دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، تصریح کرد: نباید کیفیت آموزش را پایین بیاوریم و می توانیم در دوران کرونا از کلاس های تلفیقی در زمان محدود استفاده کنیم.

رییس دانشگاه فرهنگیان در سخنان خود از تحقق حدود ۳۷ درصد از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در این دانشگاه خبر داد و تاکید کرد: در سال تحصیلی جدید تلاش می کنیم میزان تحقق این سند به ۵۰ درصد برسد. 

خنیفر یادآور شد: این دانشگاه اقدامات بسیاری را در راستای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی انجام داده است،

۲۰ برنامه درسی بازنگری شده است

وی همچنین به بازنگری دروس در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: در دانشگاه فرهنگیان  ۲۰ برنامه درسی کارشناسی و کارشناسی ارشد بازنگری و به روز رسانی شد.

رییس دانشگاه فرهنگیان با بیان این که هرم هیات علمی دانشگاه فرهنگیان گسترش یافت، اظهار داشت: تلاش داریم ۲۰۰ عضو هیات علمی جذب شوند که پرونده ۱۶۰ نفر از آنها بررسی و آماده استخدام است، پیش از این نیز ۸۰۰ عضو هیات علمی داشته ایم.

به گزارش ایرنا، مراسم آغاز سال تحصیلی پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان امروز با حضور علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسوولان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در پردیس نسیبه تهران برگزار شد.
 این مراسم به صورت آنلاین برای ۱۰۰ پردیس و مرکز این دانشگاه در سراسر کشور پخش شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha