پاسخگویی به داوطلبان دانشگاه آزاد به صورت تلفنی و مجازی است

تهران- ایرنا- پاسخگویی به سوالات داوطلبان دانشگاه آزاد در مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی تنها به صورت تلفنی و مجازی امکان پذیراست.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اعلام کرد: پاسخگویی به سوالات داوطلبان در مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی در راستای حفظ سلامتی داوطلبان و رعایت پروتکل های بهداشتی ، تنها به صورت تلفنی و مجازی امکان پذیر است.

در این اطلاعیه آمده است: داوطلبان می‌توانند سوالات خود در خصوص اعلام نتایج مقاطع مختلف را از طریق شماره تلفن ۴۷۴۳_ ۰۲۱ با کارشناسان این مرکز مطرح و یا از طریق سامانه پرسش و پاسخ مجازی به آدرس Faq.azmoon.iau.ac.ir سوال خود را ارسال و پاسخ لازم را دریافت کنند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه عنوان شده است: همچنین داوطلبان می توانند جهت ثبت الکترونیکی درخواست خود همراه با مستندات لازم( کارنامه و...) به سامانه sede.iau.ac.ir مراجعه  تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است: اعلام نوع آزمون، درج اطلاعات کامل فردی، آدرس و تلفن در ثبت درخواست الکترونیکی الزامی است و به درخواستهای فاقد اطلاعات فردی و آدرس پاسخ داده نمی شود. داوطلبان از هرگونه مراجعه حضوری به این مرکز جداً خودداری کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha