رییس فدراسیون تنیس: راکت و توپ رایگان در استان‌ها توزیع می‌شود

ارومیه- ایرنا- رئیس فدراسیون تنیس گفت: با کمک یک حامی مالی، پیش بینی شده است توپ و راکت تنیس رایگان بین استان‌های مختلف در کشور توزیع شود.

داود عزیزی روز یکشنبه در حاشیه سفر به استان آذربایجان‌غربی به منظور شرکت در مجمع عمومی سالیانه هیات تنیس استان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اقدام در راستای حمایت از هیات‌های تنیس استانی و به کمک یک حامی مالی در حال انجام است که در همین راستا مذاکراتی برای خرید ‌هزار تا هزار و ۵۰۰ عدد راکت تنیس انجام گرفته که بعد از خرید بصورت رایگان بین استان‌ها و هیات‌ها توزیع خواهد شد ضمن اینکه توپ و تجهیزات دیگر تنیس نیز برای هیات‌ها در نظر گرفته‌است.

وی ادامه داد: شیوع بیماری کرونا بر همه رشته‌های ورزشی تاثیرگذار بوده که رشته تنیس نیز از این امر مستثنی نبوده و شاهد کاهش فعالیت‌ها در این رشته بوده‌ایم.

عزیزی در مورد آخرین وضعیت تنیس آذربایجان‌غربی نیز گفت: برای رشد و ارتقای این رشته در این استان، نیاز به همگرایی و هماهنگی بین جامعه تنیس، پیشکسوتان و ورزشکاران هستیم و فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان نیز آماده کمک در این زمینه است ضمن اینکه در خصوص برنامه‌های سال آینده هیات تنیس، برنامه‌ریزی به رییس هیات تفویض اختیار شده است.

وی افزود: در مورد دغدغه‌هایی که در جلسه مجمع گفته شد، جلساتی را با مدیرکل ورزش و جوانان استان و همچنین استاندار آذربایجان‌غربی خواهیم داشت تا بتوانیم مشکلات را حل و این رشته را بیش از قبل در این استان فعال کنیم.

عزیزی گفت: با توجه به پتانسیل خوب این رشته ورزشی در آذربایجان‌غربی، حمایت خود را از میزبانی استان از برگزاری مسابقات فیوچرز و ITF اعلام می‌داریم، اتفاقی که می‌تواند به رشد بیشتر این ورزش کمک شایانی کند.

در مجمع عمومی هیات تنیس استان آذربایجان‌غربی گزارش عملکرد مالی و سالیانه هیات توسط اعضا به تصویب رسید

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha