۴۰ ایده به دومین مسابقه ملی دامپزشکی «دام تاپ ۲» در شهرکرد ارسال شد

شهرکرد-ایرنا-رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: محققان و دانشجویان رشته دامپزشکی تاکنون ۴۰ ایده به دبیرخانه دومین مسابقه ملی «دام تاپ ۲» ارسال کردند.

احمد حقانی روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا با بیان اینکه مهلت ارائه ارسال ایده به دومین مسابقه ملی ایده‌شو دامپزشکی تا ۱۵ اسفند امسال تعیین شده است، افزود: ۶۳ ایده در سامانه مربوط به این مسابقه ملی به ثبت رسید که با توجه به ثبت تکراری تعدادی از این ایده‌ها، تاکنون ۴۰ ایده در دبیرخانه این مسابقه پذیرفته‌شده است.

وی افزود: این ایده‌ها در پنج محور تغذیه اقتصادی و بهره‌وری بالا، مدیریت و کسب‌وکار دیجیتال در دامپزشکی، داور درمانی و درمان‌های بومی در دامپزشکی، چالش‌ها و راهکارهای موجود در قوانین حاکم بر دامپزشکی و مکانیزاسیون هوشمند سازی سیستم‌های پرورش دام و آبزیان به دبیرخانه ارسال شدند.

حقانی یادآور شد: با پایان یافتن مهلت ارسال و داوری مقدماتی، ۱۲ ایده برای ارائه و داوری نهایی انتخاب خواهند شد.

رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد تصریح کرد: دومین مسابقه ملی دامپزشکی به دلیل محدودیت‌ها و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ۲۰ اسفند به‌ صورت مجازی و در بستر اینستاگرام برگزار و برترین‌های این دوره با رأی داوران و تماشاگران معرفی می‌شوند.

وی به اجرای برنامه‌های حمایتی برای به نتیجه رسیدن ایده‌های برتر این مسابقه ملی نیز اشاره کرد و گفت: طرح‌های حمایتی با همکاری پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و مراکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، اداره کل دامپزشکی، بسیج علمی، پژوهشی و فناوری و سازمان نظام دامپزشکی استان اجرا خواهد شد.

 به گزارش ایرنا، بیش از ۱۰ هزار دانشجو در ۱۲۵ رشته تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد مشغول به تحصیل هستند و انجمن علمی دامپزشکی این دانشگاه از برترین انجمن‌های علمی فعال در مجموعه دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور به شمار می‌رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha