۱۱ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۵۹
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 84247554
۰ نفر

برچسب‌ها

بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- رونمایی از آثار اهدایی مرحوم آیت‌الله واعظ طبسی به حرم مطهر رضوی و بازداشت شکارچیان متخلف در خواف از جمله عناوین خبرهای کوتاه روز دوشنبه خراسان رضوی است.

مشهد- در آستانه پنجمین سالگرد ارتحال تولیت فقید آستان قدس رضوی بخشی از آثار اهدایی مرحوم آیت الله واعظ طبسی به حرم مطهر رضوی رونمایی می‌شود. یکی از مسوولان سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این آثار فردا در هفتادوششمین سه‌شنبه علمی‌، فرهنگی این سازمان رونمایی خواهد شد. جواد فرهمندنژاد افزود: مرحوم آیت‌الله واعظ طبسی در طول دوران تولیت، مجموعه‌ای از نسخ خطی، چاپ‌ سنگی، آثار موزه‌ای و اسناد جالب توجه را به این سازمان اهدا کرد که در این مراسم از بخشی از آنها رونمایی می‌شود. وی ادامه داد: مشاور تولیت فعلی آستان قدس رضوی و عضو هیات امنای حرم مطهر رضوی نیز از جمله سخنرانان این مراسم است.

خواف- رییس اداره حفاظت محیط زیست خواف از دستگیری ۲ شکارچی متخلف در این شهرستان خبر داد. داوود نورمحمدی به خبرنگار ایرنا گفت: پس از دریافت گزارشی مبنی بر شکار غیر مجاز پستانداران وحشی در منطقه حفاظت شده سیرخون خواف، تحقیقات در این باره آغاز شد. وی افزود: با شناسایی ۲ شکارچی غیرمجاز، محیطبانان حفاظت محیط زیست خواف اجزا و گوشت ۲ راس آهو و سر یک خرگوش وحشی را از منزل آنان کشف کردند. رییس اداره حفاظت محیط زیست خواف ادامه داد: متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha