منتخبان طرح فروش «عید تا عید»‌ سایپا مشخص شدند

تهران- ایرنا- قرعه‌کشی هم‌زمان دو طرح فروش فوق‌العاده هفت محصول و طرح پیش‌فروش یک‌ساله ۹ محصول سایپا (طرح عید تا عید) انجام شد و اسامی منتخبان پس از تایید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا (پنجشنبه) در سایت رسمی این گروه منتشر خواهد شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سایپا، قرعه‌کشی طرح فروش فوق العاده هفت محصول سایپا شامل سایپا۱۵۱، تیبا صندوق‌دار، تیبا۲، ساینا، کوییک دنده‌ای،کوییک.آر و ساینا. اس با حضور نهادهای نظارتی و مسوولان این شرکت خودروسازی برگزار شد.

براساس طرح فروش فوق‌العاده سایپا ۵۵۴ هزار و ۵۲۸ نفر شرکت کردند که ۵۴۹ هزار و ۴۹۰ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده سایپا در این طرح فروش ۱۵هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود و توزیع خودروها بر اساس قرعه کشی باشد ۳۱ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده‌اند.

برپایه این طرح یک‌هزار دستگاه خودرو تیبا صندوق‌دار عرضه می‌شود. علاوه بر آن سه‌هزار دستگاه سایپا ۱۵۱، یک‌هزار دستگاه تیبا۲، یک‌هزار دستگاه ساینا، چهار هزار دستگاه کوییک دنده‌ای ، ۵۰۰ دستگاه کوییک.آر و پنج هزار دستگاه ساینا. اس در اختیار منتخبان این طرح قرار می گیرد.

منتخبان قرعه‌کشی پیش‌فروش سایپا

علاوه بر این، قرعه‌کشی طرح پیش فروش ۹ محصول سایپا شامل شاهین، سایپا۱۵۱، تیبا صندوق‌دار، تیبا۲، ساینا، کوییک دنده ای، کوییک.آر، کوییک.اس و ساینا.اس هم برگزار شد.

بنابر این طرح پیش فروش سایپا ۱۴۲ هزار و ۵۱۶ نفر شرکت کردند که ۱۳۹ هزار و ۵۳ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح پیش فروش ۱۱ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود و توزیع خودروها بر اساس قرعه‌کشی باشد، ۲۳ هزار و ۴۰۰ نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

قرار است در این طرح یک‌هزار دستگاه خودرو شاهین عرضه ‌شود. علاوه بر این دو هزار دستگاه وانت پراید، ۷۰۰ دستگاه تیبا صندوق‌دار، ۷۰۰ دستگاه تیبا۲، ۷۰۰ دستگاه ساینا، ۷۰۰ دستگاه کوییک دنده‌ای، ۷۰۰ دستگاه کوییک.آر، ۲ هزار و ۲۰۰ دستگاه کوییک. اس و سه‌هزار دستگاه دستگاه ساینا. اس به منتخبان واگذار خواهد شد.

سایپا برای منتخبان دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یک‌ساله پیامک ارسال می‌کند، اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت‌نام‌کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha