بیان دیدگاه‌های فراکسیون‌های سه‌گانه در همایش فصلی خانه احزاب

تهران- ایرنا - همایش فصلی خانه احزاب ایران با موضوع نقش احزاب در انتخابات ۱۴۰۰ با حضور نمایندگان فراکسیون‌های سه‌گانه اصلاح طلب، اصولگرا، مستقل و اعتدال برگزار شد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ همایش فصلی خانه احزاب ایران با رعایت دقیق تمام پروتکل‌های بهداشتی و با حضور «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور، «جمال عرف» معاون سیاسی وزارت کشور و رییس ستاد انتخابات کشور، «شهاب الدین صدر» ریاست دوره‌ای خانه احزاب ایران، اعضای هیات رییسه و شورای مرکزی خانه احزاب و نیز «حمزه امرایی» مدیرکل سیاسی وزارت کشور به همت دبیرخانه خانه احزاب ایران و به میزبانی وزارت کشور برگزار شد.

در این همایش که با حضور دبیران کل و نمایندگانی از احزاب کشور و با موضوع «نقش احزاب در انتخابات ۱۴۰۰» برگزار شد، نمایندگان فراکسیون‌های سه گانه اصلاح طلب، اصولگرا و مستقل و اعتدال خانه احزاب ایران در سخنانی به ارائه نظرات و دیدگاه های طیف متبوع خود پرداختند.

در این همایش «علیرضا زالی» رییس ستاد کرونای استان تهران نیز حضور داشت و نکاتی را در خصوص شرایط برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ با توجه به تداوم شیوع و بیماری کرونا مطرح کرد.

به گزارش ایرنا، پیش از این و طبق اعلام معاون سیاسی وزارت کشور، روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ به عنوان تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha