۱۶ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۶
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 84253757
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای نمایش «اعترافاتی درباره زنان» در قم

قم – ایرنا – کارگردان نمایش «اعترافاتی درباره زنان» گفت: این نمایش که چند روزی است اجرای آن آغاز شده تا پایان اسفندماه جاری با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی هر روز از ساعت ۱۸:۳۰ در خانه نمایش قم ادامه خواهد داشت.

سید جواد طاهری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: «اعترافاتی درباره زنان» نمایشنامه‌ای است به قلم محمد امیریاراحمدی و برشی است از زندگی مرد روزنامه نگاری که درباره حقوق زنان می نویسد و از ترس مادر و به اجبار او تن به ازدواج هایی نافرجام می دهد که در نهایت سرنوشت متفاوتی برای او رقم می‌خورد.

وی با اشاره به ضرورت توجه به اهالی هنر استان ادامه داد: بچه‌های هنری دوست دارند تا برای شهر خود فعالیت هنری داشته باشند و از مردم نیز انتظار دارند که همانند گذشته از آنها حمایت کنند تا اجرای پرشوری داشته باشند.

کارگردان نمایش «اعترافاتی درباره زنان» با بیان اینکه نمایش «اعترافاتی درباره زنان» در ژانر ملودرام قرار دارد، گفت: زهرا محمدباقری، مهدی یوسفی، فاطمه آخوندی، کوثر قاسم‌زاده، آرزو جعفری، مبارکه قاسم‌زاده و ملیکا حق‌وردی از بازیگران این نمایش هستند.

طاهری ادامه داد: در بلیت فروشی و محل اجرای نمایش رعایت دستورالعمل های بهداشتی از جمله فروش بلیت متناسب با  ۵۰ درصد ظرفیت سالن انجام شده است.

وی افزود: نوع قصه داستان و فضاسازی متفاوت این نمایش، شکل مدرن و امروزی صحنه و همچنین به نمایش درآوردن موقعیت های طنز و دراماتیک موجب شده تا حداقل یک بار دیدن این نمایش  را به علاقمندان هنر نمایشی توصیه کنیم.

علاقه مندان به هنر نمایش می‌توانند برای دیدن این تئاتر از طریق سایت تیوال به نشانی اینترنتی «https://www.tiwall.com/p/eterafatidarbarezanan۸» ، بلیت رزرو کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha