تخصیص ۴۰۰ میلیارد تومان برای محرومیت‌زدایی از طرف بنیاد احسان درسال نو
عکس تزئینی است

تهران-ایرنا- مدیرعامل بنیاد احسان گفت: که این بنیاد بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان در جهت خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی در سال ۹۹ اعتبار اختصاص داده و همین مقدار هم در سال آینده هزینه خواهد شد.

سعید سلیمانی در مراسم آغاز مرحله جدید رزمایش همدلی و احسان در استان خراسان رضوی که به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام و با مشارکت سپاه پاسداران برگزار شد افزود: با  دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام پیگیری مسائل اجتماعی و محرومیت‌زدایی در بنیاد احسان با جدیت در سال ۹۹ پیگیری شده و در سال آتی نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش روز پنج شنبه ستاد اجرایی فرمان امام هدف این مراسم که در جوار مرقد امام رضا (ع) برگزار شد آغاز توزیع  ۶۰ هزار بسته معیشتی و پروتئینی در مناطق محروم مشهد است.

سلیمانی با اشاره به تلاش‌های ستاد اجرایی فرمان امام در زمینه بحران‌های اجتماعی افزود: در سال ۹۹ بیش از ۱۵۰ هزار بسته معیشتی در مناطق محروم شهر مشهد و بیش از ۵۰۰ جهیزیه در استان خراسان رضوی توزیع گردیده است.

مدیرعامل بنیاد احسان اضافه کرد: در شرایط کنونی کشور و بحران‌های اقتصادی آنچه به شدت مورد نیاز است جریان‌های مردمی کمک مومنان و مواسات است که با تدبیر مقام معظم رهبری و به میدان آمدن گروه‌های مردمی و جهادی شکل گرفته است.

 بنابر اعلام روز گذشته بنیاد احسان این بنیاد از هشت هزار خانواده که سرپرست خود را در اثر ابتلا به بیماری کرونا از دست داده‌اند، بطور خاص حمایت خواهد کرد و در اولویت خدمت خود قرار خواهد داد.

این طرح توسط بنیاد احسان در ۳۰ استان کشور اجرا خواهد شد.

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha