دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد در آموزش مجازی در کشور اول است

یاسوج- ایرنا- رییس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این دانشگاه به لحاظ تشکیل کلاس های درس مجازی به دلیل شیوع بیماری کرونا و میزان حضور استادان و دانشجویان در این کلاس ها جزو استان های اول کشور است.  

نوروز هاشمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کلاس های درس مجازی دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد از طریق سامانه ملی Ims برگزار می شود. 

وی افزود: بمنظور ارتقای هر چه بیشتر کیفیت آموزش های مجازی در دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد ۱۰ کارگاه آموزشی در زمینه سامانه های مجازی برگزار و زیرساخت‌ های لازم نیز توسعه داده شد.  

رییس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مسؤولان این دانشگاه در دوران کرونایی و در قالب کمک‌ های مؤمنانه ۲۵۰ بسته حمایتی جمع آوری و بین نیازمندان این استان توزیع کردند. 

هاشمی عنوان کرد: برگزاری دوشنبه های قرآنی، بانشاط کردن خوابگاه های دانشجویی و اعطای تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان از مهمترین فعالیت‌ های دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد است. 

دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد از سال ۱۳۹۱ تاکنون در ۲ پردیس پسرانه شهید ایزدپناه و دخترانه کوثر فعالیت خود را آغاز کرده است. 

یک هزار دانشجوی پسر و دختر در ۲ مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد مشغول به تحصیل هستند. 

۸۰۰ دانشجو در رشته‌ های مشاوره و علوم تربیتی و ۲۰۰ مهارت آموز نیز در رشته های ادبیات فارسی، معارف و ریاضی حرفه معلمی را در دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد فرا می‌ گیرند. 

تعداد اعضای هیأت علمی و نیروی انسانی دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد نیز به ترتیب ۱۵ و ۷۴ نفر است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha