۱۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۲۶
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84283168
۰ نفر

برچسب‌ها

فعالیت  آموزشی مدارس البرز با جدیت دنبال می شود

کرج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد که با مشخص شدن اولویت های کاری سال ۱۴۰۰، برنامه های این استان به ویژه فعالیت های آموزشی مدارس با جدیت دنبال می شود.

سالار قاسمی روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا اظهارداشت: آموزش و پرورش استان در سال ۹۹ دستاوردهای ارزشمندی در حوزه های مختلف کسب کرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ابلاغ اولویت کاری آموزش و پرورش از سوی وزارتخانه در سال جدید ، باید برای تحقق برنامه ها گام های مستحکمی بر داشته شود.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز  با اشاره به نامگذاری  سال ۱۴۰۰ به نام تولید، پشتیبانی ها، مانع زادیی از سوی مقام معظم رهبری، اضافه کرد: مهم ترین رسالت آموزش و پرورش بستر سازی و آگاهی بخشی در این زمینه است.

وی بر اجرایی شدن شاخص های عملکردی به ویژه حفظ پوشش تحصیلی دانش آموزان تاکید کرد و یاد آورشد: نباید موانع و مشکلات پیش رو در شرایط امروز، منجر به محرومیت دانش آموزان از آموزش شود.

قاسمی با بیان اینکه آموزش دانش آموزان به صورت مجازی دراستان تداوم دارد، خاطرنشان کرد: معلمان و کارشناسان برای تولید محتوای آموزشی و تربیتی کیفی همانند روزهای کرونایی و آموزش دربستر شبکه شاد اقدام کنند.

وی برگزاری امتحانات نوبت خرداد ماه دانش آموزان و آزمونهای ورودی از جمله آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان، نمونه دولتی و برگزاری کنکور سراسری را از اقدمات پیش رو عنوان کرد و خواستار برنامه ریزی و برگزاری مطلوب این آزمونها در استان شد.

مدیر کل آموزش و پرورش البرز به ساماندهی نیروی انسانی برای سال تحصیلی آینده پرداخت و افزود: از هم اکنون جهت نقل و انتقال فرهنگیان، تغییر دوره ، صدور ابلاغ و برگزاری دوره های ضمن خدمت برنامه ریزی و نشست های هماهنگی پیش بینی و در دستور کاری قرارگرفته است.

وی تصریح کرد: بازدید های میدانی از مدارس هم از دیگر مواردی است که تا پایان سال تحصیلی برای آن در البرز برنامه ریزی شده است.

قاسمی با بیان اینکه شرایط کرونایی و دورکاری پرسنل اداری نباید موجب تاخیر در پیگیری اقدامات و خدمت رسانی به مراجعین شود، گفت: در زمینه خدمت رسانی به مراجعین و تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به امور و نظارت بر مجموعه نیز برنامه ریزی شده است.

وی تاکید کرد: اولویت تمامی حوزه های کاری بر انجام به موقع و مطلوب وظایف محوله همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی کرونا است.

استان البرز ۴۷۳ هزار دانش آموز و ۲۵ هزار فرهنگی دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha