رییس فدراسیون خبر داد: اختصاص ۵ میلیارد تومانی مجلس به تنیس

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون تنیس گفت: مجلس شورای اسلامی مبلغ ۵ میلیارد تومان به فدراسیون تنیس اختصاص داده است.

به گزارش ایرنا؛ داود عزیزی در این باره اظهار داشت: هنوز موافقت‌نامه مالی برای بودجه تنیس با وزارت ورزش و جوانان بسته نشده است، اما مجلس ١٠ فدراسیون را انتخاب کرده که یکی از آنها ما هستیم و مبلغ ۵ میلیارد تومان به ما اختصاص داده است.

رییس فدراسیون تنیس همچنین به پس داده نشدن زمین‌های تنیس از سوی شرکت توسعه و توسعه اماکن ورزشی اشاره کرد و افزود: با وجود دستور مکرر وزارت ورزش شرکت توسعه هیچ اقدامی نکرده است و نمی‌توان از فدراسیونی که امکانات سخت افزاری در اختیار ندارد، انتظار قهرمانی داشت.

وی افزود: در پرداخت و مساعدت‌های مالی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک نگاه خوبی به رشته ما داشته است، اما در موضوع سخت افزاری متاسفانه شاهد هیچ اقدامی نبودیم و طبیعتا اگر فدراسیونی امکانات سخت‌افزاری لازم را نداشته باشد و از آن انتظار قهرمانی داشته باشیم خیلی سخت است.

وی درعین حال از حمایت‌های بخش خصوصی تشکر و خاطرنشان کرد: از بخش خصوصی تشکر ویژه‌ای می کنم که در مجموعه ورزشی شیرودی و منظریه حمایت‌های خوبی کرده و زمین‌های تنیس را بدون پرداخت وجهی در اختیار فدراسیون گذاشتند تا تیم ملی تمرینات خود را در این مکان انجام دهد.

عزیزی در ادامه یادآور شد: هر دو مجموعه شیرودی و منظریه با نگاه مثبتی از تنیس حمایت می‌کنند به طوریکه وقتی یکی از دختران ملی پوش دچار آسیب دیدگی شد مدیر مجموعه ورزشی منظریه اعلام کرد ورزشکار آسیب دیده می‌تواند تا یکسال آینده تمام تمریناتش را به صورت رایگان در این زمین انجام دهد.

وی با نگاهی خوش‌بینانه از تیم ملی تنیس صحبت کرد و اظهار داشت: فکر می‌کنم دختران تنیس ایران می‌توانند تاریخ‌ساز شوند و برای اولین بار اتفاقات خوبی را در تنیس رقم بزنند، چون ایرانیان نشان داده‌اند که به هر آنچه بخواهند می توانند دست یابند.

او درخصوص حضور حواشی چند روز گذشته حضور بازیگر سینما در انتخابی تیم ملی گفت: احساس نمی‌کنم حاشیه منفی باشد. این اتفاق نگاه مثبتی بود که در مورد این ورزش افتاد و موجب توجه رسانه‌ها به این موضوع شد، اما هر فردی به اردوی تیم ملی دعوت شده است سابقه بازی در تنیس را دارد و با انتخاب سرمربی آمده و در انتخابی تیم ملی شرکت کرده است و نه به عنوان نفر ثابت تیم ملی.

رئیس فدراسیون تنیس افزود:  هر فردی می تواند در دور دوم مسابقات انتخابی تیم ملی خوب بازی کرده و به رده های بالا صعود کند و هرکی نتواند از گردونه مسابقات حذف می شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha