جامعه آزمایشگاهی در خط مقدم نبرد با کرونا خوش درخشیده است

تهران- ایرنا- فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن تبریک فرارسیدن روز علوم آزمایشگاهی، گفت: جامعه شریف آزمایشگاهی کشور در طول ۱۴ ماه گذشته در خط مقدم نبرد با ویروس منحوس کووید ۱۹ خوش درخشیده است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی دکترعلیرضا درپیامی فرارسیدن ۳۰ فروردین ماه سالروز تولد حکیم جرجانی، پزشک و پژوهشگر نابغه و روز آزمایشگاه را به  اساتید، متخصصان، دانشجویان و تمامی فعالان جامعه فرهیخته علوم آزمایشگاهی تبریک گفت.

در بخش هایی از این پیام آمده است :

امروز فرصت مغتنمی برای قدردانی از تلاشگران جامعه علوم آزمایشگاهی، یکی از حلقه های مهم  زنجیره سلامت است که نقش مهم و ارزنده ای در نظام سلامت در زمینه تشخیص، مراقبت، کنترل،   پیشگیری و ارتقای سلامت جامعه ایفا می کنند.

در طول ۱۴ ماه گذشته جامعه شریف آزمایشگاهی کشور با ایثار و فداکاری و بهره گیری از دانش و مهارت در عرصه  تشخیص و پایش درمان بیماران کرونایی از هیچ تلاشی فروگذار نکرد و چه بسیار از همکاران فرهیخته علوم آزمایشگاهی که در حین انجام وظیفه به کووید ۱۹ مبتلا شدند.

این روز را به  جامعه علوم آزمایشگاهی کشور به ویژه اساتید، متخصصان، دانشجویان و همکاران فرهیخته شاغل در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبریک عرض نموده و از زحمات و تلاش آنان در مراکز مختلف بهداشتی و درمانی دانشگاه در راستای حفظ  و ارتقای سلامت هموطنان در یکسال گذشته قدردانی کرده و سلامتی و توفیق روزافزون آنان را از درگاه خداوند متعال آرزو دارم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha