۶ موسسه قرآنی بوشهر در نمایشگاه ملی قرآن کریم شرکت دارند

بوشهر-ایرنا- معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: ۶ موسسه فرهنگی قرآن و عترت این استان در نمایشگاه ملی قرآن کریم که برای نخستین بار به صورت مجازی برگزار شده‌است، شرکت دارند.

به گزارش ایرنا، آنیتا مظفری روز چهارشنبه در این ارتباط افزود: موسسه‌های فرهنگی قرآن و عترت نور الهدی گناوه، نور الثقلین، طاها و ریحانه الحسین بوشهر، مصباح الزهرا جم و سبحان دیلم در این نمایشگاه در ۲ بخش محتوایی و فروشگاهی حضور دارند.

وی اضافه کرد: معرفی خدمات نمایشگاه و مشارکت در سرویس‌ها و فعالیت‌های قرآنی مانند مسابقه‌های قرآنی، برگزاری برنامه‌های پویش‌های مردمی، مسابقه ملی خانوادگی خانه‌های نور و نذر کتاب از فعالیت‌های گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در نمایشگاه مجازی قرآن کریم در سطح ملی است.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه برگزاری مجازی این نمایشگاه فرصت بازدید و حضور بیشتر علاقمندان از سراسر کشور را فراهم کرده‌است، گفت: بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزون بر ۴۰ هزار اثر مکتوب مربوط به حوزه دین و دفاع مقدس که مجوز چاپ آنها از سال ۱۳۹۲ تا پایان اسفند ماه ۹۹ صادر شده ، در نمایشگاه مجازی قرآن کریم عرضه شده‌است.

مظفری با بیان اینکه خانه کتاب و ادبیات ایران مجری بخش فروشگاهی نمایشگاه قرآن است، یادآور شد: همه ناشرانی که در نمایشگاه مجازی قرآن شرکت کرده‌اند ملزم شده‌اند برای عرضه محصولات خود ۲۰ درصد تخفیف اختصاص دهند.

نمایشگاه مجازی قرآن کریم در ابعاد گوناگون علمی، فرهنگی و هنری با همکاری معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۱۱ اردیبهشت ماه در دو بخش فروشگاهی و محتوایی با شعار قرآن، کتاب رشد و رویش فعالیت خود را آغازکرده است و تا ۲۰ اردیبهشت ماه به صورت ۲۴ ساعته فعال است.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به نشانی الکترونیکیwww.iQfa.ir مراجعه کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha