۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۰:۲۶
کد خبرنگار: 2109
کد خبر: 84322300
۰ نفر

برچسب‌ها

معلمان نمونه آموزش و پرورش دیواندره تجلیل شدند

سنندج - ایرنا - همزمان با آخرین روز از هفته معلم از ۲۷ معلم نمونه شهرستان دیواندره با حضور مسوولان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش ایرنا مدیر آموزش و پرورش دیواندره روز شنبه در آیین تجلیل از معلمان نمونه این شهرستان اظهار داشت: اولین پیام وحی بر پیامبر مکرم اسلام "اقرا" بود از این رو معلمان باید به اهمیت جایگاه والای خود پی ببرند و از این طریق در مسیر اصلاح و پیشرفت جامعه خود قدم بردارند.

ناصح عبدی گفت: موفقیت هایی که در جامعه به دست آمده مرهون تلاش و کوشش آموزش و پرورش است، لذا  باید جامعه قدردان زحمات این قشر موثر در پیشرفت و تعالی انسان ها باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیواندره به بخشی از اقدامات صورت انجام شده در سال ۱۳۹۹ اشاره کرد و افزود: کسب رتبه در کنکور سراسری، کسب رتبه برتر در جشنواره علمی اموزشی ، احداث بیش از ۱۷ واحد تجاری در راستای تبدیل به احسن نمودن فضاهای مازاد برنیاز ، کسب رتبه های برتر در طرح ملی کوچ ، کسب رتبه برتری کشور در حوزه سواد اموزی از جمله دستاوردهای یک سال اخیر بوده است.

عبدی به ۲۵ مدرسه خیرساز و دولتی در حال ساخت در شهرستان دیواندره اشاره کرد و گفت: ۷۰درصد از مدارس سطح شهرستان به اینترنت متصل بوده وتمام مدارس هوشمند سازی شده است.

وی با اشاره به این که امروز آموزش و پرورش با یک فرایند آموزشی و پرورشی غیر رسمی که مولود شبکه های اجتماعی است روبرو  بوده بیان کرد: آموزش و پرورش  برنامه های مدون شده ای برای مقابله با این فرایند طراحی کرده است.

 عبدی افزود : برترین الگوی اخلاقی رفتاری دانش آموزان، آگاهی بخشی، تعیین کردن چارچوب های فکری جامعه و وابستگی ساختاری دستگاه های اجرایی به فعالیت معلمان از جمله مواردی است که تجلیل از مقام والای اجتماعی آنها را ضروری کرده است.

۱۲ اردیبهشت و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری به نام روز معلم نامگذاری شده است.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۸۵ کیلومتری شهر سنندج مرکز کردستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha