۱۲ معلم از همدان به جشنواره کشوری تجارب برتر تربیتی راه یافتند

همدان- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: ۱۲ همکار فرهنگی از این استان شامل هشت معلم در جشنواره تجارب برتر تربیتی و چهار معلم دیگر نیز در جشنواره الگوی برتر تدریس به مرحله کشوری راه یافتند.

یوسف سعیدی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جشنواره های تجارب برتر تربیتی و الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی در پایه های هفتم و هشتم دوره متوسطه اول با موفقیت در مدارس این استان برگزار شد و نفرات برتر مجوز شرکت در مرحله کشوری را به دست آوردند.

وی با بیان اینکه این جشنواره ها در اجرای راهکار هفت از ۱۱ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برگزار شد، خاطرنشان کرد: مربیان، مشاوران تربیتی، تحصیلی و شغلی و دبیران درس تفکر و سبک زندگی استان در این جشنواره ها شرکت کردند.

سعیدی تصریح کرد: بیش از ۱۵۰ اثر ارسالی از همکاران فرهنگی به دبیرخانه این جشنواره رسید و پس از سه مرحله داوری، آثار رسیده از مناطق و شهرستان‌ها، رتبه های برتر معرفی شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان عنوان کرد: ارتقای کمی و کیفی شیوه های تدریس مربیان، مشاوران و دبیران درس تفکر و سبک زندگی، اصلاح و تغییر نگرش های رایج و سنتی در شیوه های تدریس، مکتوب کردن تجربیات، به اشتراک گذاشتن اندوخته ها و ترغیب مربیان، مشاوران و دبیران به استفاده از روش های مختلف یادهی و یادگیری از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

در سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ بیش از ۱۴ هزار معلم در مدارس استان همدان مشغول به تدریس هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha