ششمین لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران، آنلاین برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران با همکاری مشترک بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و آپارات گیم، برای اولین بار به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گروه فرهنگی ایرنا از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران که برگزاری کاملا آنلاین آن اتفاقی بی‌سابقه در کشور به شمار می آید، با همکاری مشترک بنیاد و آپارات گیم در رشته‌های کلش رویال، FIFA۲۱ PS۴ و دو بازی ایرانی جذاب «فوتبالیستارز» و «بزن بهادر» برگزار می‌شود.

 بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و آپارات گیم این روزها در تدارک برگزاری ششمین دوره این مسابقات در چند رشته و میان چند بازی ایرانی و خارجی هستند. ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران به دلیل شرایط کرونا برای اولین بار به صورت کاملا آنلاین برگزار می‌شود.

علاوه بر دو بازی کلش رویال، FIFA۲۱ که عضو همیشگی مسابقات لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران در دوره‌های گذشته بودند، دو بازی ایرانی فوتبالیستارز که یک بازی فوتبالی جذاب در ژانر «Soccer Stars» و بازی بزن بهادر با رویکرد حمایت از بازی‌های ایرانی به جمع بازی‌های رقابتی در این دوره از مسابقات لیگ اضافه شده‌اند.

ثبت‌نام برای شرکت در ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران از ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت ماه از طریق سایت baazico.ir و به‌صورت آنلاین آغاز می‌شود و ظرفیت ثبت‌نام برای هر کدام از این رشته‌ها ۵۱۲ نفر است.

تاریخ برگزاری دور مقدماتی مسابقات از اول تا ۷ خرداد تعیین شده است و زمان برگزاری دور نهایی که در روزهای پایانی خرداد خواهد بود، متعاقبا اعلام می‌شود.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تمام مراحل ثبت‌نام، تایید هویت، قرعه‌کشی ثبت نتایج و معرفی قهرمانان به‌صورت آنلاین و با نظارت تیم داوری و پشتیبانی انجام خواهد شد. گفتنی است مرکز مشاوره و تماس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با شماره ۵۸۱۲۹ ۰۲۱ آماده پاسخگویی به سوالات مخاطبان در خصوص روند برگزاری این مسابقات است.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha