۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۱۱
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84334638
۰ نفر

برچسب‌ها

بوشهری‌ها جنایت رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند

بوشهر- ایرنا- جمعی از مردم مسلمان و ظلم ستیز بوشهر روز چهارشنبه با اجتماع در میدان تشریفات این شهر جنایت‎‌های رژیم اشغالگر قدس علیه مردم و کودکان مظلوم فلسطینی را محکوم کردند.

به گزارش ایرنا، مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در این اجتماع گفت: شجره طیبه مقاومت در فلسطین با تبدیل سنگ به موشک‎‌های نقطه‎‌زن به ثمر نشسته است.
حجت الاسلام علی اکبر اسماعیلی افزود: این روزها با نقش آفرینی مقاومت فلسطین صهیونیست‌‎ها روزانه خانه‌‏های خود را خالی و پناهگاه‌‏‎ها را از ترس حمله مقاومت پر می‎‌کنند زیرا گنبد به ظاهر آهنین آنها نیز نتوانسته مانع اصابت موشک‌های مقاومت شود و نقاط مختلفی از جمله اشدود، عسقلان و تل آویو در تیررس مقاومت قرار دارند.

وی بیان کرد: رژیم اشغال‌گر قدس که زمانی سودای نیل تا فرات را داشت اکنون اطراف خود دیوار بتنی دارد که این خود نشان دیگر از شکست صهیونیست‌های منحوس است.

اسماعلی ادامه داد: طرح‌های تدارک دیده شده برای منطقه از جمله معامله قرن و خاورمیانه جدید نیز یکی پس از دیگری در منطقه با شکست مواجه شده و هزینه‌‎های تریلیون دلاری آمریکا نیز منجر به تحقق این طرح‌‎ها نشده‌است.

وی اظهار داشت: کسی که امروز در نبرد با غزه به دنبال میانجی می‎‌گردد رژیم منحوس صهیونیستی است، زیرا حتی جرات حمله زمینی را به غزه ندارند.

اسماعیلی افزود: اینکه دریا، زمین و هوا در اختیار مطلق اسرائیلی‌‎ها قرار ندارد و روزانه از مناطق مختلفی چون تگزاس و کانادا شعار حمایت از مردم مظلوم فلسطین بلند شده این نشان دیگری از آغاز روند محو غده سرطانی در خاورمیانه است.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: پیام مردم دارالحماسه مردم استان بوشهر به مردم غزه این است که تقدیر خداوند پیروزی فلسطین است زیرا خود استان بوشهر نیز بارها مورد حمله استعمار قرار گرفت ولی با وجود جوانانی چون شهید نادر مهدوی پیروز میدان نبرد برابر آمریکا شدند.

اسماعیلی افزود: رویکرد رژیم اشغالگر قدس نابودی اسلام حول محور قدس شریف است ولی با چنین اعمالی تنها اسرائیل است که روز به روز به زوال و شکست خود نزدیک خواهد شد.

وی اظهار کرد: هزینه‎‌های تریلیون دلاری آمریکا برای قطعه‏‌بندی کشورهای منطقه نه تنها به جایی نرسیده بلکه نظم نوینی به نفع مقاومت در حال شکل گیری است.

اسماعیلی افزود: با وجود حمله ددمنشانه اسرائیل به غزه سازمان‏‌های به ظاهر بین المللی و دولت‌‏های دروغگوی مدعی حقوق بشر نه تنها این جنایت را محکوم نکردند بلکه به حمایت بی شرمانه خود از رژیم اشغال‌گر ادامه می‏‌دهند.

وی گفت: با این وجود شکل‏‌گیری حزب الله، انصارالله، فاطمیون، حشد الشعبی و کتائب عراقی و فلسطینی نوید بخش این است که منطقه منتظر تحولات دیگری است که با هدایت رهبر معظم انقلاب مختصات نظم آخرالزمانی و قیام حضرت مهدی (عج) را فراهم می‌‍‏کند.

در این تجمع حاضران با شعارها "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" "آتش به جان مردم از شرر آمریکاست"، "جنایت صهیونیست زیر سر آمریکاست"، "با اتحاد ملت فلسطین، آزاد گردد  قبله مسلمین" و "غزه پیروز است، اسرائیل نابود است "  از مردم مظلوم فلسطین و غزه حمایت و جنایت‌های رژیم کودک کش صهونیستی را محکوم کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha