ایستگاه خودرویی واکسیناسیون کووید ۱۹ در سرپل‌ذهاب راه‌اندازی شد

قصرشیرین - ایرنا - معاون شبکه بهداشت و درمان سرپل‌ذهاب گفت: ایستگاه خودرویی واکسیناسیون کووید ۱۹ به منظور تسریع در خدمات رسانی و رفاه حال شهروندان، در این شهر راه‌اندازی شد.

دکتر محسن مرادی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا این دومین مرکز واکسیناسیون خودرویی در استان کرمانشاه است، افزود: این ایستگاه، در محل پایانه مسافربری سرپل‌ذهاب روبروی بیمارستان شهدا ایجاد شده و آماده واکسیناسیون مردم (جامعه هدف) و مراجعه کنندگان براساس اولویت‌های اعلام شده، است.

وی اظهار داشت: با توجه به قرمز بودن وضعیت این شهرستان رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در محیط‌های عمومی برای مردم الزامی است.

معاون شبکه بهداشت و درمان سرپل‌ذهاب گفت: گروه‌های شغلی در این شهرستان به جز گروه شغلی یک و ضروری تعطیل هستند و از مردم تقاضا داریم با حضور به موقع برای انجام واکسیناسیون، قرنطینه خانگی، عدم تردد غیر ضرور، خودداری از تجمعات در مراسم شادی و ختم را برای حفظ جان و سلامتی خود و دیگران جدی بگیرند.

دکتر مرادی ادامه داد: تاکنون چهار هزار و ۲۳۴ نفر در این شهرستان علیه ویروس کرونا واکسینه شده‌اند که از این تعداد، سه هزار و ۴۰۸ نفر افراد ۷۰ سال به بالا هستند.

او اضافه کرد: در مجموع یک هزار و ۹۶۶ نفر در این شهرستان تاکنون به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۴۸۸ نفر بستری شده و تحت مراقبت قرار گرفتند و ۹۲ نفر نیز جان خود را از دست دادند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha