گزارش سردار اشتری از تمهیدات نیروی انتظامی برای برگزاری انتخابات

تهران - ایرنا - سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی و معاونان وی با حضور در نشست کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی گزارشی از تمهیدات و راهکارهای نیروی انتظامی برای برگزاری انتخاباتی آرام ارائه کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «ابوالفضل عمویی» در گفت و گو با خبرنگاران از حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی و معاونان وی در نشست امروز کمیسیون خبر داد و گفت: در این نشست موضوع امنیت انتخابات 1400 با حضور فرمانده نیروی انتظامی برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: در این جلسه سردار اشتری با ارائه گزارشی از اقدامات و تدابیر نیروی انتظامی در تشکیل قرارگاه انتظامی امام علی (ع) در مراحل پیش، حین و پس از برگزاری انتخابات، بر آمادگی کامل ناجا برای برگزاری آرام و امن انتخابات تاکید کرد.

وی با اشاره به گزارش سردار«محمد بابایی»، فرمانده پلیس اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی در این نشست گفت: سردار بابایی هم در این نشست با مروری بر راهبردهای دشمن برای تهدیدسازی از انتخابات پیش رو گفت که دشمن پروژه عصبانی سازی مردم را دنبال می‌کند. 

عمویی ادامه داد: بر اساس گزارش ارائه شده، نیروی انتظامی، اشراف خوبی بر روی جریان‌های معارض از جمله جریان نفاق و آنارشیست‌ها دارد. 

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اظهارات و گزارش سردار «حسین ساجدی نیا»، معاون عملیات نیروی انتظامی گفت: در این گزارش بر آمادگی یگان‌های عملیاتی و امدادی نیروی انتظامی برای حفظ امنیت ۷۵ هزار صندوق رای و پیش بینی تدابیر لازم برای مراقبت از امنیت ستادهای انتخاباتی هم تاکید شد.

وی خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون در این جلسه ضمن تقدیر از اشراف و تدابیر نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ دغدغه‌های مدنظر خود را طرح کردند که مورد توجه مقامات نیروی انتظامی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha