امباپه فروشی نیست/ نیمار در پاریس از فوتبال خداحافظی می‌کند

تهران- ایرنا- مالک باشگاه پاری‌سن‌ژرمن گفت: امباپه را به هیچ وجه نمی‌فروشیم و نیمار هم به من گفت که دوست دارد تا پایان فوتبالش در پاریس بماند.

به گزارش ایرنا، پس از اتمام مسابقات لیگ های اروپایی اخبار ضد و نقیض زیادی در مورد آینده کیلیان امباپه و نیمار دو ستاره خط حمله پاری‌سن‌ژرمن به گوش رسید. در همین راستا ناصر الخلافی مالک باشگاه فرانسوی در مورد شایعات پیرامون این دو بازیکن توضیحاتی را ارائه داد.

وی در گفت‌وگو با اکیپ اظهار داشت: او تا پایان ۲۰۲۲ با ما قرارداد دارد. از طرفی مذاکرات برای تمدید قرارداد به خوبی شکل گرفته و کیلیان را نخواهیم فروخت. به او اجازه جدایی را هم نخواهیم داد. هیچگاه قصد فروش او را هم نداریم. در حال مذاکره هستیم تا برای تمدید قرارداد به توافق برسیم.

خلافی اضافه کرد: فرانسه کشور کیلیان است و او ماموریت دارد برای ارتقای فوتبال کشورش تلاش کند.

مالک باشگاه فرانسوی در مورد آخرین وضعیت نیمار هم گفت: توافق با او برای تمدید قرارداد کار پیچیده‌ای نبود. بارسلونا نیمار را می خواست اما ۲۷۰ میلیون دلار بند آزادسازی او خرید نیمار را برای آنها سخت کرد. نیمار همچنان یکی از بهترین بازیکنان جهان است. من به شخصه کوچکترین تردیدی برای تمدید قرارداد با نیمار نداشتم. نیمار نیز به ما اعتماد داشت. او باشگاه، شهر و هواداران را دوست دارد. نیمار دوست دارد جام های زیادی به دست آورد.

وی همچنین در مورد آینده مائوریتسیو پوچتینو و صحبت‌هایی که مبنی بر بازگشت وی به تاتنهام مطرح شد، تصریح کرد:  در پایان فصل دوبار جلسات طولانی مدتی را با پوچتینو برگزار کردم و او هرگز به من نگفت که می خواهد برود. از طرفی او هر روز با مدیر ورزشی باشگاه در مورد مسائل مختلف مانند نقل و انتقالات در ارتباط است.

خلافی در مورد نقل و انتقالات باشگاه تصریح کرد: با نظر سرمربی تیم جورجینو واینالدوم را جذب کردیم. همچنین جان لوییجی دوناروما هم یکی از اهداف ما است. در ۲ سال گذشته به خاطر شرایط موجود زیاد نتوانستیم در بحث سرمایه گذاری روی بازیکن موفق عمل کنیم. من می گویم که در این پنجره نقل و انتقالاتی فعال تر از قبل عمل خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha