نماینده آشوریان در مجلس: برای سرافرازی ایران در انتخابات شرکت می‌کنیم

تهران- ایرنا -نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه، ما فارغ از هر دین، تفکر و نژاد، مشارکت در انتخابات را وظیفه و حق خود می‌دانیم، گفت: برای سرافرازی ایران همه با وحدت کلمه در انتخابات شرکت خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگارایرنا، انجمن آشوریان تهران عصر امروز میزبان یک همایش با حضور جمعی از اعضای انجمن های آشوری سراسر ایران، گروه بانوان آشوری شامیران و جمعی از فعالان اجتماعی جامعه آشوریان به منظور دعوت از ملت ایران برای  شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ بود.

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی در سخنانی هدف از برگزاری این همایش را دعوت از آحاد ملت شریف ایران برای مشارکت در انتخابات در راستای توجه به منویات رهبر معظم انقلاب عنوان کرد.

شارلی انویه تکیه با تاکید براینکه، جامعه آشوریان در تمامی میادین چه جبهه جنگ و جبهه سلامت ، شانه به شانه ملت حضور داشته است، شرکت در انتخابات را مانند احترام به اشک های مادران شهدا و قدردانی از فداکاری آنها دانست.

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی افزود: ما با شرکت در انتخابات در واقع به مزار شهدای عزیز انقلاب شاخه گلی تقدیم می کنیم و دین خود را به مادران شهیدان ادا خواهیم کرد.

وی همچنین  با بیان اینکه، امروز حضور در انتخابات و دادن رای مانند کاشت یک نهال در این آب و خاک است، گفت: به طور حتم با کاشت این نهال می توانیم کشوری سرسبز تر از گذشته داشته باشیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس اظهارکرد: شرکت در انتخابات ریاست جمهوری برای ما همچون تقدیم یک شاخه گل به قلب رئوف و مهربان رهبر معظم انقلاب است.

وی افزود: ما با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از زحمات و تفکرات حکیمانه رهبر معظم انقلاب در راستای شناخت دوست و دشمن ایران قدردانی کنیم.

شارلی انویه تکیه با اشاره به اینکه، امروز دشمنان انقلاب با افکار پلید خود بدنبال ایجاد انحراف در جریان صحیح انتخابات هستند، گفت: البته تمام نقشه های آنان با تدابیر رهبر معظم انقلاب و مسوولان و همچنین اقتدار مردم ایران نقشه برآب خواهد شد.

وی از جمله به جنایات رژیم صهیونیستی در طی دهه های اخیر علیه مسلمانان گفت: آنها همواره بدنبال آسیب رساندن به عرصه انتخابات در ایران بوده اند اما با هوشیاری ملت ایران شکست خورده اند.
در ادامه این همایش ضمن قرائت بیانیه حمایت جامعه آشوریان و کلدانیان از انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در ایران توسط نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی، این بیانیه از سوی روسای انجمن های جامعه آشوری در این همایش به امضاء رسید.

در بیانیه جامعه آشوریان و کلدانیان تاکید شده است: بار دیگر دلبستگی خود را به انقلاب و در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در معرض دید جهانیان قرار داده تا در کنار هم نشان می دهیم که ایرانیان همواره برای داشتن ایرانی سرافراز و مقتدر در تمام عرصه ها به مانند یک سرباز در خدمت کشور عزیزمان ایران بوده و در آینده طولانی نیز خواهند بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha