تبیین دستاوردهای انقلاب موجب امیدواری مردم به آینده می‌شود

قم - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با بیان اینکه تبیین دستاوردهای انقلاب موجب امیدواری مردم می‌شود، گفت: به دلیل تبیین نشدن این دستاوردها، جوانان ما از پیشرفت‌های کشور بی‌اطلاع هستند.

سیدموسی حسینی کاشانی، روز دوشنبه درچهل و هشتمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان درسالن کرامت استانداری قم، با تاکید بر اینکه پیشرفت‌های انجام شده پس از انقلاب اسلامی قابل مقایسه با پیش از آن نیست، افزود: تمرکز رسانه‌های بیگانه، سیاه‌نمایی و ناامیدی جوانان از آینده کشور است و رسانه‌های استان در خنثی‌سازی این توطئه دارای وظیفه مهمی می‌باشند.

وی با بیان اینکه رسانه‌های قم درتحقق مشارکت حداکثری درانتخابات نقش موثر دارند، گفت: دشمنان به دنبال کاهش مشارکت هستند و این نشان از اهمیت انتخابات در کشور دارد و همه باید تلاش کنیم تا توطئه استکبار جهانی را بار دیگر ناکام بگذاریم.

وی با اشاره به اینکه کسانی که نرفتن به پای صندوق را ترویج می‌کنند به طور قطع دلسوز مردم نیستند، اظهار داشت: حضور در انتخابات و ثبت مشارکت حداکثری وظیفه‌ای همگانی است و رسانه‌ها در مشارکت حداکثری و شور بخشی به انتخابات نقش موثری دارند.

حسینی کاشانی اظهارداشت: از اصحاب رسانه‌ها می‌خواهیم با تلاش مضاعف خود همچون گذشته، مانع از تحقق خواست دشمن که همان مشارکت حداقلی است، شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم در ادامه با اشاره به برگزاری جلسه هم اندیشی با رسانه‌ها پیرامون انتخابات گفت: سئوالات و ابهامات اهالی رسانه در این جلسه به صورت شفاف مطرح و به آنها پاسخ داده‌شد.

اقناع سازی و انجام تبلیغات محیطی و رسانه‌ای برای انجام واکسیناسیون عمومی، فرهنگ‌سازی مصرف آب و برق در استان، فعالیت رسانه‌های استان در افزایش مشارکت عمومی در انتخابات از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم‌زمان با ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بیست و هشتم خردادماه برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha