ظریف: نظامی که براساس تهاجم و اشغال بنا شود، دوام زیادی ندارد

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه با بیان اینکه نظامی که براساس تهاجم و اشغال بنا شود، دوام زیادی نخواهد داشت، تاکید کرد: اکنون این ستمگر (نتانیاهو) است که سقوط کرده و این غزه است که پرچم پیروزی را برافراشته است و ایران راه عزت را ادامه می‌دهد.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره‌کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، «محمدجواد ظریف» در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: پس از یک دوره طولانی جنگ و حمله علیه فلسطینیان و تهدید جمهوری اسلامی ایران، اکنون این ستمگر است که سقوط کرده و این غزه است که پرچم پیروزی را برافراشته است و ایران راه عزت را ادامه می‌دهد.

وزیر امورخارجه ادامه داد: شاید کسانی که پس از او می‌آیند یاد بگیرند که نظامی که بر اساس تهاجم و اشغال بنا شود، دوام زیادی نخواهد داشت.

به گزارش ایرنا،  پارلمان رژیم صهیونیستی پس از درگیری و تنش‌های بسیار یکشنبه شب،  با ۶۰ رای موافق در برابر ۵۹ رای مخالف به کابینه جدید این رژیم به رهبری «نفتالی بنت» و «یائیر لاپید» رای اعتماد داد.

با این ترتیب، نخست‌وزیری ۱۲ ساله «بنیامین نتانیاهو» به پایان رسید.

بنت رهبر حزب یمینا تا سال ۲۰۲۳ به عنوان نخست‌وزیر خواهد بود و پس از آن لاپید رهبر حزب یش عتید نخست‌وزیری را برعهده خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha