دعوت خانه کشاورز مرکز، برای حضور در انتخابات

تهران - ایرنا - خانه کشاورز مرکز از تمامی مردم خصوصا تمام کشاورزان ایران برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ دعوت به عمل آورد

به گزارش روز پنج‌شنبه ایرنا، در اطلاعیه‌ای که روابط عمومی خانه کشاورز با مضمون دعوت از مردم برای حضور در انتخابات منتشر کرده آمده است: ۲۸ خرداد روز انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، انتخابات شوراهای شهر و روستا در سراسر کشور و خبرگان رهبری در برخی از استان‌هاست.

مردم شریف ایران اسلامی باور دارند مشارکت فعال و خودجوش در انتخابات اساس مشروعیت و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر آرای عمومی است.

اعتقاد راسخ است حضور پر شور آحاد مردم در انتخابات، مظهر اقتدار، مصداق پایبندی به آرمان‌های انقلاب اسلامی، تجدید میثاق با خون پاک شهدا و نیز لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب خواهد بود.

به یاری خداوند بزرگ، ملت غیور ایران با وحدت، همبستگی و انسجام ملی بر تمام مشکلات داخلی و بین المللی فائق خواهند آمد و با حضور در صحنه انتخابات نشان خواهند داد از اندیشه متعالی برخوردار هستند و وحدت خود را به همگان و بویژه به استعمارگران و خدعه استکبار جهانی نمایان خواهند ساخت.

کشاورزان پیشرو سراسر کشور در خانه کشاورزان ایران؛ این سربازان خط مقدم جبهه‌های سبز در بزرگ‌ترین تشکل صنفی کشور که برای سربلندی ایران در محور حیاتی تولید و امنیت غذایی کشور در تلاشند؛ دوشادوش آحاد مردم عزتمند کشور در انتخابات پیش‌رو با اشتیاق و جدیت شرکت می‌کنند تا در تعیین سرنوشت خود و آینده فرزندان این سرزمین سهیم باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha