تیم هندبال شاملی کازرون با جام باشگاه‌های آسیا وداع کرد

شیراز - ایرنا- تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با شکست مقابل العربی قطر ، بدون بُرد با بیست و سومین دوره رقابت های هندبال مردان جام باشگاه های آسیا وداع کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، نماینده ایران پنجشنبه درآخرین دیدار خود به مصاف تیم العربی قطر مدافع عنوان قهرمانی رفت و چهارمین بار در این رقابت‌ها شکست خورد. 

هرچند این تیم در گروه سخت (مرگ ) قرار گرفته بود اما مقابل تیم های این گروه که همگی عنوان قهرمانی و یا نایب قهرمانی را در کارنامه داشتند، نماینده ایران برای این رقابت ها مهم که حریفان قوی شرکت داشتند، تدارک مناسبی ندیده بود.

نیمه اول این بازی با نتیجه ۱۶ بر ۱۱ به سود تیم العربی پایان یافت.

 اما در نیمه دوم تیم شاملی به خود آمد و در حالی که تا دقیقه ۵۵ این بازی با نتیجه ۲۵ بر به ۲۴  از حریف خود عقب بود، در دقایق باقی مانده تیم العربی فاصله خود را بیشتر کرد و در نهایت با نتیجه ۳۰ بر ۲۵ به برتری دست یافت.

 تیم شاملی کازرون در این بازی ها پس از انجام چهار بازی با ۱۲۰  گل خورده و ۹۹ گل زده بدون امتیاز در رده پنجم گروه A  قرار گرفت تا این تیم برای دوره بیست و چهارم جام باشگاه های آسیا  که در سال ۲۰۲۲ برگزارمی شود به عنوان نماینده ایران با تیمی قوی تر و تدارک کافی راهی این بازیهای مهم در قاره آسیا شود.

نماینده کازرون نخستین حضور خود را در جام باشگاه های آسیا تجربه می کرد.  

بیست و سومین دوره رقابت‌های هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا  از ۲۲  لغایت  ۳۱ خرداد به میزبانی جده عربستان برگزار می شود.

مس کرمان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون دو نماینده ایران در این مسابقات هستند که برای نخستین بار عازم این رویداد شدند. 

تیم های العربی قطر، شاملی کازرون ایران، السالمیه کویت، المظهرعربستان و النجمه بحرین در گروه A قرار دارند و در گروهB هم  الوحده عربستان، تیم اوزبک ازبکستان، تیم القطن یمن، مس کرمان ایران، الدحیل قطر و الکویت کویت شرکت دارند.

در پایان مرحله گروهی نیز از هر گروه تیم های اول و دوم راهی مرحله نیمه نهایی این رقابت ها می شوند تا در ۳۱ خرداد ماه تکلیف قهرمان بیست و سومین دوره مشخص شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha