نماینده پیشین مجلس: مردم با اشتیاق در انتخابات حاضر شدند

تهران - ایرنا - نماینده ادوار هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی که روز جمعه به همراه همسر خود در پای صندوق رای شعبه حسینیه ارشاد حاضر شده بود، گفت: انتخابات در کشور با شور و شوق در حال برگزاریست و با همه با اشتیاق آمدند.

ارسلان فتحی‌پور در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: همه مردم دوستدار ولایت و مطیع فرمان رهبری هستند و دشمن کورخوانده که با تحریم انتخابات ایران به نتیجه می رسد.

وی ادامه داد: مردم امروز با حضور خود به نقشه دشمنان پاسخ دادند و امیدواریم اصلح ترین افراد برگزیده شوند. 

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یازدهمین دوره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و همچنین شاهد ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز ۲۸ خردادماه از ساعت ۷ صبح آغاز شد و براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا درصورت تشخیص وزیر کشور رای گیری تا ساعت ۲ بامداد ادامه خواهد یافت.

از مجموع  ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر واجد شرایط رای دهی در انتخابات در کل کشور، ۲٩ میلیون و ۹۸۰ هزار و ۳۸ نفر مرد و  ۲۹ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۲۶۹ نفر زن هستند.

سن قانونی رای دهندگان ١٨ سال متولدین ٢٨ خرداد ١٣٨٢ و قبل از آن و تعداد رای اولی‌ها یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر است که ۷۰۶ هزار و ۹۸۸ نفر مرد و ۶۸۵ هزار و ۱۶۰ نفر از این تعداد زن هستند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha