ناظم الشریعه: بهترین‌ها را به تیم ملی فوتسال دعوت کردیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: برای اردوی جدید بهترین بازیکنان را دعوت کرده‌ایم.

به گزارش ایرنا و از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتسال که خود را برای حضوری پرقدرت در مسابقات جام جهانی آماده می کند و در چهارمین اردوی تدارکاتی خود را پشت سر می گذارد.

«سیدمحمد ناظم‌الشریعه» سرمربی تیم ملی فوتسال ضمن خیرمقدم به رئیس فدراسیون و رئیس کمیته فوتسال در اردوی این تیم در روز یکشنبه اظهار داشت: در ابتدا جا دارد صعود تیم ملی فوتبال را به مرحله نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی قطر تبریک بگویم. چهارمین اردوی آماده سازی ما از روز چهارشنبه ۲۶ خرداد در مرکز ملی فوتبال آغاز شده است. بهترین‌ها را به تیم ملی دعوت کرده‌ایم.

وی ادامه داد: در فهرست ۲۸ نفره تیم ملی حدود ۱۰ بازیکن جوان داریم که عملکردشان خوب بوده و به تیم ملی دعوت شده‌اند. ما همواره بهترین‌ها را به اردو دعوت می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص وضعیت بازیکنان در اردو بیان داشت: بازیکنان در شرایط بدنسازی بودند و در شرایط تمرینات تکنیکی و تاکتیکی قرار گرفتیم. فشار روی بازیکنان زیاد است. از تعداد ۲۸ بازیکنی که در نظر داریم، ۱۴ نفر برای مسابقات جام جهانی لیتوانی انتخاب می کنیم.

رقابت‌ها جام جهانی فوتسال در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۰ برگزار شود اما شیوع کرونا در جهان باعث شد تا این بازی‌ها نیز مانند بسیاری از رقابت‌های دیگر جهان به تعویق بیافتد. با این حساب و طبق تقویم فیفا، اولین دیدار تیم‌ملی در جام جهانی فوتسال روز ۲۳ شهریور مقابل صربستان است. تیم ایران در دیدار دوم خود نیز باید در روز ۲۶ شهریور به مصاف آمریکا برود و سومین دیدار تیم فوتسال کشورمان هم روز ۲۹ شهریور مقابل آرژانتین برگزار می‌شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha