نگاه عدالت محور و شایسته سالاری اقبال مردم به رییسی را بدنبال داشت

تهران - ایرنا - نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر اعلام کردند: اقبال مردم به نگاه عدالت محور، مبارزه با فساد، برنامه های راهبردی، نخبه گرایی، شایسته سالاری، رفع مشکلات معیشتی مردم، تامین اقتدار و امنیت، اولویت موضوعات اقتصادی، جهش تولید و رفع موانع و … دیدگاه های سید ابراهیم رییسی بود.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار وشهادت ایرنا، ‌نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر به نمایندگی از جامعه شاهد و ایثارگر سراسر کشور طی پیامی انتخاب حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی به عنوان سیزدهمین رییس جمهور منتخب ایران اسلامی را تبریک گفتند.

در متن کامل این پیام تشکل های شاهد خطاب به آقای دکتر سید ابراهیم رییس الساداتی، آمده است: هر آینه بر خویش می بالیم که در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شاهد جلوه های بی نظیر وفاداری و همراهی ملت فهیم و شریف ایران اسلامی در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و عظمت، اقتدار و سربلندی میهن عزیزمان در برابر چشمان همه جهانیان بوده ایم و فخر و مباهات این نعمت را در سیمای نسل امروز نظاره گریم و این همه به پاس حضور افتخار آمیز ملت بزرگ ایران اسلامی در روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با وجود تمامی توطئه ها و دشمنی ها برای ایجاد ناامیدی در میان مردم بوده است.

در این اطلاعیه افزوده شده است :‌ بی گمان جامعه بیش از هر زمانی نیازمند تدبیر مدیران انقلابی و جهادی همچون حضرتعالی است که بتوانند بذر امید و نشاط را در دل هزاران خانواده عزیزمان کاشته و بهبود شرایط را بیش از پیش رقم زنند. این مسیر صعب العبور تنها رهپویانی را می­ طلبد که در روزهای دشوار گذشته از پس آزمون های گوناگون به خوبی برآمده و توانسته اند توانایی، درایت و کفایت خود را  به عنوان خادمان ملت ایران اسلامی به اثبات برسانند.

بی تردید حسن اعتماد ملت فهیم ایران اسلامی جهت انتخاب حضرت عالی به عنوان ریاست محترم جمهوری و حضور دلگرم کننده شما در آن جایگاه و به عنوان یکی از حامیان مردم، دوره جدیدی از امید، نوسازی و شکوفائی ایران اسلامی را در دلها زنده کرد؛ چراکه همگان به ویژه جامعه شاهد و ایثارگر بر اصلحیت، دانش و تجربه کم نظیرتان در این عرصه­ معترف و از انتخاب حضرت­ عالی بر مبنای شایسته سالاری برخود می بالیم.

نگاه عدالت محور و شایسته سالاری اقبال مردم به رییسی را بدنبال داشت

در این میان نگاه عدالت محور، مبارزه با فساد، تبیین برنامه های راهبردی، نخبه گرایی، شایسته سالاری، تلاش برای رفع دغدغه ها و مشکلات معیشتی آحاد مردم، تامین اقتدار و امنیت کشور، اولویت یافتن موضوعات اقتصادی، جهش تولید و رفع موانع و … از جمله مهم ترین دیدگاه ها و نقطه نظرات جناب عالی بود که اقبال عمومی را بدنبال داشت و یقینا با همراهی ملت فهیم و بزرگوار ایران و انسجام ملی در گام دوم انقلاب، عظمت و پیشرفت ایران اسلامی تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب بیش از گذشته محقق خواهد شد و توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان را نیز از میان خواهد برد.

نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر به نمایندگی از خانواده های معزز شاهد و ایثارگر سراسر کشور این موفقیت و پیروزی بزرگ و انتخاب بحق و شایسته حضرت ­عالی به عنوان ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران را صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدواریم با استعانت از خداوند متعال در راستای استمرار خدمت به امت شهیدپرور ایران اسلامی تحت منویات و رهنمودهای مقام عظمای ولایت همچون گذشته موفق و پیروز باشید.  

 در مسیر دشمنی ها برای به ثمر نشستن مطالبات به حق مردم تاثیری در ادامه راه شهیدانمان ندارد ...

تشکل فرزندان شهدا (ستاد ملی حکمت با شهیدان) نیز در اطلاعیه ای اعلام کردند:‌ اینک ما یادگاران شهدا و ایثارگر، روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی حکمت با شهیدان و رهبر عزیزمان عهد میبندیم که در سایه وحدت وهمدلی در راه اعتلای اسلام عزیز تا پای جان بمانیم و ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند متعال به واسطه الطاف بیکرانش در این آزمون مهم، از مردم نجیب و بزرگوار ایران اسلامی با رای معنادار و قاطع خود ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام و شهدا، خط بطلانی بر ناامیدی کشیدند، صمیمانه تشکر نموده و سر تعظیم فرود می آوریم.

ضمن تبریک به سیدابراهیم رییسی «رییس جمهور منتخب ملت ایران» انتظار داریم با تمام قوا در راستای اهداف انقلاب و باز تولید شعارهای اساسی انقلاب اسلامی گام برداشته و همچنان در راه اعتلای ایران عزیز مجاهدت نمایند.

ما با امید به آینده و استعانت از خداوند باریتعالی با تمام توان در کنار خادمان واقعی این ملت بزرگوار، متین، صبور و مقتدر قرار داریم و رجاء واثق داریم که حضرت احدیت خادمان خالص این نظام را در کنف حمایت خود قرار خواهد داد و توفیق خدمت بیشتر به ایشان عطا خواهد نمود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha