بسیج رسانه فارس: انتخابات،فصلی نوین در حیات انقلاب اسلامی است

شیراز- ایرنا- بسیج رسانه فارس در بیانیه‌ای که خطاب به رئیس جمهوری منتخب نوشت اعلام کرد: انتخابات ریاست جمهوری ۲۸خرداد ۱۴۰۰فصلی نوین در حیات پر برکت انقلاب اسلامی قلمداد می شود.

در این بیانیه که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرا گرفت آمده است:‌با اقبال مردم به جبهه انقلاب و کاندیدای مطرح این جبهه یعنی حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی، امیدها برای تشکیل دولتی در تراز انقلاب در دلها زنده شد و مردم مشتاقانه در انتظار تشکیل کابینه ای متعهد، متخصص و مسوولیت پذیر هستند.

در بیانیه افزوده شده است:‌بسیج رسانه استان فارس در راستای تشکیل دولتی در تراز انقلاب اسلامی به ریاست آیت الله رییسی، تکلیف خود می داند که با رصد دقیق مسائل، در تشکیل چنین کابینه ای منفعل نبوده و از همه توان و ظرفیت خود برای یاری جبهه انقلاب استفاده کند.بدیهی است که در تشکیل دولت ها همواره افراد و گروههایی با القاب و عناوین مختلف، سعی در نفوذ در دولت و نشاندن مهره های خود در کابینه دارند که رد پای این افراد (که هر لحظه به شکلی در می آیند! )در فضای تبلیغاتی پیش از انتخابات مشهود بود؛ افرادی هیچ گاه دغدغه مردم و انقلاب را نداشته اما متاسفانه از همگان بیشتر از سفره انقلاب متنعم شده اند.

این تشکل نوشت:‌تجربه نشان داده این افراد معلوم الحال که معمولا بنیان های فکری متزلزلی داشته و در تداول عامه متناسب با جهت وزیدن بادها مسیر خود را در فضای سیاسی مشخص می کنند!، هیچ گاه دغدغه مردم را نداشته بلکه همواره به دنبال کیسه دوختن برای خود و اطرافیان هستند که باید به دقت مراقب این جریان ها و فرصت طلبی آنها بود.

بیانیه حاکی است:‌ انتظار به حق ما از رییس جمهور منتخب این است که در تشکیل کابینه، با بها دادن به نیروهای خوش سابقه و دلسوز و کسانی که امتحان خود را در عقبه های سخت انقلاب پس داده اند، جلو رانت خواری و سهم خواهی جریان های فرصت طلب را از همین ابتدا گرفته و در به کارگیری وزرا و مدیران ارشد، با شناخت و آگاهی کامل تحت تاثیرات سوء آنها قرار نگیرد.

بسیج رسانه فارس افزود:‌به نظر می رسد در استان پهناور و استراتژیک فارس نیز متناسب با حساسیت هایش، این دقت و هوشیاری در انتصاب مدیران کارآمد باید دوچندان باشد چراکه این استان سالهاست از سوء تدبیرها در این مساله مهم ضربه های بسیار خورده است.بنابراین انتظار می رود افرادی که در انتصاب مدیران ارشد استان فارس نقش ایفا می کنند، خود و عملکردشان نیز در تراز انقلاب اسلامی و نگاه بلند رییس جمهور محترم به مسائل کشور باشد تا جلوی بکارگیری افراد ناکارآمد و ضعیف در پست های مدیریتی گرفته شود.  

بیانیه اضافه کرده است:‌ امید است رییس جمهور منتخب مردم و کابینه اش با تشکیل دولتی مقتدر، ضمن جبران عقب ماندگی ها به ویژه در سال های اخیر، بتوانند در حل مشکلات مردم و پیشرفت و موفقیت ایران اسلامی کارنامه ای درخشان از خود به جا بگذارند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha