ناجا در جلب مشارکت حداکثری در انتخابات تلاش موثری داشت

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: نیروی انتظامی علاوه بر برقراری امنیت، در جلب مشارکت حداکثری به منظور حضور در انتخابات ۲۸ خرداد سالجاری کارهای موثر و ماندگاری داشت.

به گزارش ایرنا، سردار «سلمان امیری» روز دوشنبه در آیین گرامیداشت شهدای هفتم تیر در بین کارکنان انتظامی استان همدان بیان کرد: در حوزه مشارکت مردم در انتخابات شاهد اتفاق مطلوب بوده و اقدامات خوبی در حوزه سازمان عقیدتی سیاسی ناجا شکل گرفته است. 

وی افزود: یکی از اتفاق های بی نظیر در سازمان عقیدتی سیاسی ناجا برنامه ریزی برای مشارکت پرسنل و خانواده های آنها در حماسه ۲۸ خرداد امسال بود. 

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: همچنین عقیدتی سیاسی انتظامی همدان حدود ۳۰۰ جلسه درون سازمانی با اعزام هادیان سیاسی در این استان برگزار کرد که آثار و برکات این جلسه ها را در انتخابات دیدیم.

سردار امیری با بیان اینکه هادیان سیاسی جلسات موثری هم با رای اولی ها برگزار کردند اظهار داشت: این اتفاق میمون، مبارک و خلاقانه نشان عزم و اراده سازمان عقیدتی سیاسی ناجا است که در انتخابات امسال خود را نشان داد و شاهد حماسه ای چشمگیر بودیم. 

وی یادآوری کرد: در حماسه بزرگ ۲۸ خرداد سالجاری شاهد نقطه عطف در جمهوری اسلامی بودیم و ناجا هم در برقراری نظم و امنیت در حوزه انتخابات یک اتفاق مثال زدنی را رقم زد. 

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: هفت مرحله پویش همدلی مومنانه در راستای منویات رهبری توسط انتظامی استان همدان از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون اجرا شده که نتیجه آن توزیع یک هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش تقریبی ۴۹۵ میلیون تومان بوده است. 

سردار امیری افزود: هفتمین مرحله این رزمایش امروز با حضور رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا و با شعار "نذر رضوی" و توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی به مرحله اجرا درآمد. 

وی اظهار داشت: نیروی انتظامی استان همدان از ظرفیت خیران نیک اندیش و دریافت کمک ۲ میلیارد تومانی برای ساخت نمازخانه در یگان های انتظامی استفاده کرده است.

فرمانده انتظامی استان همدان خاطر نشان کرد: رهبری فرزانه انقلاب انتظار شکل گیری پلیس در تراز سربازان امام زمان (عج) با تاسی از شهیدان سردار سلیمانی و همدانی دارند یعنی نیروی پلیس باید از مبدا توحید به سمت معاد پیش برود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha