معاون وزیر صمت: حمایت از صنایع باعث تولید ارز در کشور می‌شود

اهواز-ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: تلاش داریم تا با حمایت از صنایع در تامین ارز برای کشور قدم برداریم.

وجیه اله جعفری پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با حمایت از صنایع و رونق تولید و صادرات به دنبال صرفه جویی ارزی و تولید درآمد هستیم.

وی افزود: ایمیدرو تلاش کرد در تامین مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز صنایع قدم های مثبتی بردارد و حتی با تامین ارز برای بانک مرکزی تلاش شد از این مسیر به صنایع در بحث تامین نقدینگی نیز کمک شود.

جعفری با اشاره به اینکه شرکت بزرگی همچون فولاد خوزستان تاثیر بسیار مهمی در وضعیت اقتصادی کشور دارد، افزود: تلاش داریم تا جایی که امکان دارد مشکلات و کمبودهای این شرکت را برای رونق هر چه بیشتر تولید برطرف کنیم و سعی داریم در تامین مواد اولیه و انرژی برای این شرکت قدم های خوبی برداریم و نگرانی های این مجموعه صنعتی را در این بخش کاهش دهیم.

رییس هیات عامل ایمیدرو  با اشاره به بازدید امروز خود از شرکت‌های فولاد شادگان و خوزستان گفت: این ۲ شرکت در بحث تامین مواد اولیه و انرژی نیاز به کمک دارند که به طور قطع در رفع این مشکل به آنها کمک خواهد شد.

معاون وزیر صمت امروز پنجشنبه به مناسبت روز ملی صنعت و معدن به منظور کلنگ زنی ۲ طرح فولادی در شهرستان رامهرمز و بازدید از شرکت‌های فولاد شادگان و خوزستان به استان سفر کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha