تراکتور در امارات به مصاف النصر می رود

تبریز-ایرنا- پس از کش و قوس های فراوان درباره ورزشگاه میزبان بازی دو تیم تراکتور و النصر عربستان سعودی در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، سرانجام امارات محل برگزاری این دیدار تعیین شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، با وجود اینکه تیم عربستانی اصرار زیادی برای میزبانی از تراکتور در ورزشگاه خانگی خود در شهر ریاض داشت، اما در نهایت به دلیل مخالفت باشگاه های ایرانی برای سفر به این کشور و نیز ضرب الاجل کنفدراسیون فوتبال آسیا، در نهایت ورزشگاه باشگاه «الاهلی» کشور امارات به عنوان محل برگزاری دو تیم انتخاب شد.

 پیشتر قرار بود که این بازی در ورزشگاه اختصاصی النصر در عربستان برگزار شود، اما طبق قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا، بازی‌های نماینده‌های ایران و عربستان باید در زمین بی طرف برگزار شود؛ النصر ابتدا با این تصمیم کنفدراسیون مخالفت کرد و میزبانی در ورزشگاه خانگی را حق مسلم خود دانست، اما در نهایت چاره‌ای جز تسلیم نداشت.

تیم فوتبال تراکتور تبریز در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا  موفق شد با کسب ۱۰ امتیاز و قرار گرفتن در رده دوم توانست به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات در منطقه غرب آسیا راه یابد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha