رییسان جمهوری سنگال، بنین و ساحل عاج به رییسی تبریک گفتند

تهران - ایرنا - رییس جمهوری سنگال، بنین و ساحل عاج با ارسال پیامی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری منتخب انتخاب وی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، مکی سال رییس جمهوری سنگال در این پیام ضمن آرزوی سلامتی و  موفقیت برای رییس جمهوری منتخب ایران در ایفای مسئولیت جدید، تاکید کرد که مشتاقانه خواستار ادامه روابط دوستانه صمیمی و همکاری نزدیک بین دو کشور است.

پاتریس تالون رییس جمهوری بنین نیز در پیام خود خطاب به رییس جمهور منتخب، مردم و دولت بنین، انتخاب رییس جمهوری منتخب در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران را به وی و مردم ایران تبریک گفت.

تالون در این پیام تاکید کرد: از فرصت استفاده کرده و بابت روابط دوستانه عالی و همکاری های موجود بین دو کشور تبریک گفته و بر آمادگی کامل خود به همراه جنابعالی جهت تقویت ارتباطات دوجانبه از طریق ایجاد روابط سازنده و برد -برد برای دو طرف تاکید می کنم.

السن واتارا رییس جمهوری ساحل عاج  نیز امروز از سوی خود، مردم و دولت ساحل عاج انتخاب رییسی در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

رییس جمهوری ساحل عاج  در این پیام آمادگی کامل خود برای همراهی با رییس جمهوری منتخب، جهت تقویت روابط دوستانه و همکاری های دوجانبه که به نیکی دو کشور را به هم پیوند زده و در جهت منافع مردم دو کشور است اعلام کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha