وردی‌نژاد درگذشت "داریوش غفاری" خبرنگار ایرنا را تسلیت گفت

تهران - ایرنا - معاون سیاسی دفتر رییس جمهور در پیامی درگذشت داریوش غفاری خبرنگار پرتلاش، متعهد و باسابقه ایرنا را تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا، فریدون وردی نژاد روز پنج شنبه در پیام تسلیت خود نوشت: داریوش هم رفت؟ ایشان همکاری عزیز و پاکدست و خوش قلب و درستکار بود.

 مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در سال های ۱۳۷۱ تا ۱۳۸۰ در پیام کوتاه خود افزود: روحش شاد و یادش گرامی و راهش پایدار باد.

داریوش غفاری خبرنگار با سابقه ایرنا صبح امروز درگذشت، غفاری سالهای متمادی در حوزه های مختلف خبری از جمله خبرنگار حوزه مجلس و دولت، دبیر گروه سیاسی، رییس دفتر ایرنا در کوالالامپور (مالزی) و ریاست مراکز ایرنا در استان‌های قم و البرز و دفتر نوشهر در غرب مازندران فعالیت کرده بود.

او همچنین از رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بود.

داریوش غفاری با وجود ابتلا به یک بیماری سخت از سال گذشته، تا آخرین روزها به صورت جدی و متعهدانه به فعالیت حرفه ای  خویش ادامه می داد.

او که متولد آذرماه ۱۳۵۰ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بود، پیش از آنکه ۵۰ سالگی اش را در میان خانواده و همکارانش جشن بگیرد، در بیمارستان شریعتی تهران دعوت حق را لبیک گفت و روحش از این دنیای فانی پر کشید.

 پیکر مرحوم غفاری قرار است ساعت ۱۰ صبح جمعه هجدهم تیرماه در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha