رییسی: باید بیش از گذشته در عرصه‌های مدیریتی به جوانان میدان داد

تهران-ایرنا- رییس جمهوری منتخب در دیدار وزیر ورزش و جوانان، گفت: باید به جوانان در عرصه‌های مختلف مدیریتی و سیاست‌گذاری بیش از گذشته میدان داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر رییس‌جمهوری منتخب، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان پیش از ظهر شنبه با حضور در دفتر رییس جمهوری منتخب، با آیت‌الله سید ابراهیم رییسی دیدار و گفت‌وگو کرد.

سلطانی‌فر در این دیدار با تبریک انتخاب آیت‌الله رییسی از سوی مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از آخرین وضعیت برنامه‌ها و اقدامات وزارتخانه تحت مدیریت خود ارائه کرد.

آیت‌الله رییسی نیز در این دیدار با تشکر از تبریک وزیر ورزش و جوانان و گزارش او اظهار کرد: باید به جوانان در عرصه‌های مختلف مدیریتی و سیاست‌گذاری بیش از گذشته میدان داد.

رییس جمهوری منتخب همچنین تلاش برای تسهیل مقدمات ازدواج جوانان با تاکید بر تامین تسهیلات ازدواج و نیز توسعه مراکز مشاوره و حمایت از توسعه تشکل‌های مردم‌نهاد جوانان را مورد تاکید قرار داد.

آیت الله رییسی توسعه توامان ورزش همگانی و حرفه‌ای و نیز بهره‌گیری از تجربه، مهارت و دانش پیشکسوتان ورزشی را از جمله رویکردهای اصلی دولت سیزدهم در عرصه ورزش برشمرد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha