زمان برگزاری جلسات پیش‌دفاع دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد تغییر کرد

تهران-ایرنا- مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی از تغییر زمان و نحوه برگزاری جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشجویان دکتری خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه دانشگاه آزاد اسلامی،  محمد علی‌اکبری گفت: با توجه به تعطیلات تابستانی این دانشگاه، جلسات پیش دفاع دانشجویانی که روزهای ۲ تا ۶ مرداد را برای جلسه پیش دفاع خود رزرو کرده بودند به ترتیب به روزهای ۱۶ تا ۲۰ مرداد موکول شد.

وی با یادآوری آغاز سومین دوره جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشجویان دکتری تخصصی این دانشگاه از فردا، افزود: این دوره از جلسات پیش‌دفاع متمرکز با توجه به تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی در دو مرحله ۲۱ تا ۲۹ تیرماه و ۹ تا ۲۰ مرداد برگزار می شود.

مجری طرح پایش دانشگاه آزاد ادامه داد: بر اساس این زمان‌بندی، دانشجویانی که روزهای دوم تا ششم مرداد ماه را برای جلسه پیش‌دفاع خود رزرو کرده بودند، جلسات آنها به ترتیب در روزهای ۱۶ تا ۲۰ مرداد و در همان ساعت رزرو شده، برگزار می شود.

علی اکبری یادآور شد: این تغییرات در سامانه اعمال شده و نیازی به مراجعه مجدد دانشجویان برای تغییر زمان رزرو شده، نیست.

وی همچنین از تغییر نحوه برگزاری جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: با توجه به شیوع پیک پنجم کرونا در کشور، دانشجویان مقطع دکتری تخصصی این دانشگاه  می‌توانند برای شرکت در سومین دوره پیش دفاع متمرکز، بدون حضور در واحدهای دانشگاهی و به‌صورت مجازی در جلسات شرکت کنند.  

مشاور رییس دانشگاه آزاد اسلامی  ادامه داد: دانشجویان باید برای انجام مقدمات شرکت در جلسه پیش‌دفاع متمرکز، شرایط فنی لازم از قبیل نرم‌افزارهای موردنیاز، اینترنت پرسرعت و ...را برای شرکت در جلسه آماده کرده و ضمن مطالعه راهنما در سامانه وادافا به آدرس اینترنتی http://iauec.ac.ir/vadafa برای آماده‌سازی شرایط لازم، حداقل "نیم ساعت زودتر" در جلسه حضور یابند.

علی اکبری خاطرنشان کرد: دانشجویان موظفند در طول برگزاری جلسه پیش‌دفاع متمرکز، دوربین خود را روشن و متصل نگه دارند تا اساتید داور به تصویر دانشجو دسترسی داشته باشند. همچنین درصورتی‌ که دانشجو نتواند امکانات فنی لازم را برای حضور در جلسه پیش‌دفاع آنلاین در تاریخ و ساعت رزرو شده فراهم کند، موظف است حداقل یک روز کاری قبل از روز جلسه، موضوع را به واحد دانشگاهی انتخاب شده در سامانه وادافا (واحدی که پیش دفاع دانشجو برگزار می‌شود) اطلاع دهد تا هماهنگی‌های لازم برای شرکت وی به صورت حضوری در جلسه پیش دفاع فراهم شود.

وی همچنین گفت: دانشجویان در صورت بروز هرگونه مشکل فنی پیش از انجام پیش دفاع متمرکز یا در طول انجام پیش دفاع می‌توانند با قسمت پشتیبانی فنی واحد الکترونیکی به شماره تلفن ۴۲۸۶۳۴۰۳-۰۲۱ تماس بگیرند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha